Panningen, Netherlands

MVC’19 degradeert door verlies op Bruheze

MVC’19 heeft kermiszondag 12 mei thuis een zure nederlaag geleden tegen hoogvlieger Bruheze. Voor de ploeg uit Maasbree was het de laatste kans om directe degradatie te voorkomen. MVC’19 kan hooguit nog in punten gelijkkomen met SV United maar het doelsaldo is veel slechter.
Jari Janssen | 13 mei 2024 14:24 | Aangepast op 13 mei 2024 14:24
Snelle voorsprong
Bruheze kwam al snel op voorsprong. De ploegen stonden nog niet koud in het veld of Wim Gerrits had de 0-1 op het scorebord gezet. Een flinke tegenvaller voor MVC’19. Toch ging de Maasbreese ploeg op zoek naar de aanval. Via Rodey Berben en Luuk Peeters kreeg Yannick Muijsenberg de kans om op doel te schieten, maar helaas ging de bal over het vijandelijke doel. Bruheze kreeg na een halfuur spelen een vrije trap, maar doelman Rick van der Zee stopte deze. De grootste kans voor MVC’19 was voor Luuk Peeters. Hij kwam oog in oog met de keeper, maar wist niet te scoren. Ondanks een goede eerste helft keken de Maasbreese mannen tegen een achterstand aan.

Tweede helft
In de tweede helft ging MVC’10 verder met waar het in de eerste helft mee was geëindigd. Er werd namelijk aanvallend gevoetbald. Na een uur spelen kreeg de ploeg uit Maasbree via Yannick Muijsenberg een vrije trap. De rebound werd opgepakt door Joris Timmermans, maar hij kwam net tekort om echt uit te halen. In de 65e minuut was het dan eindelijk raak. Bruheze leed balverlies en Giep Verstappen wist de doelman te verschalken. Met zijn fraaie schot trok hij de score weer gelijk. Toch kwam Bruheze sterk terug en kreeg het in de 78e minuut een penalty. Deze werd gestopt door doelman Rick van der Zee. De stand bleef daarom 1-1.

Slotfase
Vlak voor het einde van de reguliere speeltijd wist Bruheze alsnog de wedstrijd naar zich toe te trekken. Na goed doorzetten van Johan van Lierop wist Wim Gerrits van dichtbij de beslissende treffer binnen te schieten. Ondanks een goede wedstrijd van MVC’19 dropen de spelers en stafleden na 96 minuten teleurgesteld met een 1-2 nederlaag van het veld af. Door dit verlies is directe degradatie niet meer te voorkomen en zal de ploeg uit Maasbree uit gaan komen in de vierde klasse.

Maandag 20 mei speelt MVC’19 haar laatste uitwedstrijd in de derde klasse. In het Brabantse Oploo zal Excellent de tegenstander zijn.

Lees meer over:

Voetbal|Amateurvoetbal|MVC'19|

Meest gelezen

Thuis kijken bij Susan Derckx

Jelle van de Steeg | 15 mrt 2025 17:31

Gratis compost voor inwoners van Peel en Maas

Jelle van de Steeg | 16 mrt 2025 16:34

Stroomstoring in Panningen en omgeving

De redactie | 14 mrt 2025 07:58

Lees ook

PEC’20 wint sleutelwedstrijd tegen Hegelsom

Op voorhand werd door zowel PEC’20 als door Hegelsom de wedstrijd van deze zondagmiddag als een sleu...

Nieuwe sporthal Maasbree op veld 4 van voetbalclub

Na maanden van overleg en afstemming is de knoop doorgehakt: de nieuwe sporthal in Maasbree krijgt w...

Uitslagen amateurvoetbal 23 februari

Afgelopen weekend stond weer bol van de spanning op de Limburgse voetbalvelden. In de verschillende ...

MVC’19 verliest belangrijke wedstrijd van Ysselsteyn

MVC’19 heeft zondag een belangrijke wedstrijd in de strijd tegen degradatie verloren. De ploeg ging ...

VV Helden wint overtuigend van MMC Weert

Na twee eerdere overwinningen boekte VV Helden zondag de derde zege op rij. Dit keer werd MMC Weert,...

Machteloos PEC’20 verliest van Sparta’18

Onder een stralend winterzonnetje, maar met een ijskoude oostenwind dwars op het hobbelige veld, tra...