Panningen, Netherlands

Duurzaamheidsbijdragen voor initiatieven in Peel en Maas en Beesel

Afgelopen donderdagavond ontvingen verschillende initiatieven uit de gemeenten Peel en Maas en Beesel een financiële bijdrage van Rabobank Noord-Limburg. De bijdragen, bedoeld om te investeren in lokale duurzaamheidsoplossingen en projecten, werden uitgereikt door Wil Schers, directeur van Rabobank Noord-Limburg.
De redactie | 24 januari 2025 08:53 | Aangepast op 24 januari 2025 08:53
In totaal heeft de Rabobank een extra bedrag van € 250.000 beschikbaar gesteld voor duurzaamheidsinitiatieven in Noord-Limburg. Een deel van het geld ging naar de verduurzaming van het dak van de kerk in Helden en de renovatie van het Heljes Pedje. Ook sportaccommodaties zoals Beringe Buiten in Beringe, LTC Tonido in Baarlo en TC Ruiver in Reuver kregen een bijdrage, onder andere voor het vervangen van verlichting door energiezuinige LED-lampen.

School
Het IVN Helden ontving financiële steun voor de bouw van een nieuw onderkomen bij de school in Helden. Dit nieuwe onderkomen wordt een blokhut boven een wadi. Peelpush kreeg een bijdrage om een project te starten waarmee jongeren worden opgeleid en aan de vereniging worden gebonden.

Studio's
Omroep P&M ontving een bedrag om de studio's te verduurzamen. Daarnaast ging er een deel van de bijdrage naar initiatieven gericht op het welzijn in Kessel en Kessel-Eik.
Na afloop konden alle deelnemende verenigingen op de foto bij een speciale photoboot Foto: Beringe Buiten

Lees meer over:

Rabobank|Duurzaamheid|

Lees ook

Brooderij in Helden doet mee aan DuurSamer Peel en Maas: “Puur natuur”

Brooderij Onder en Eindt in Helden is een van de bedrijven die de deuren opent tijdens de kijkdag va...

Studio P&M over duurzaamheid: “Er gebeurt veel, maar het is niet zichtbaar”

Het nieuwe platform ‘DuurSamer Peel en Maas’ wil duurzaamheid op de kaart te zetten in de gemeente P...

Nieuw duurzaamheidsplatform organiseert kijkdag in Peel en Maas

Inwoners van Peel en Maas ideeën aanreiken om zuiniger met onze aarde om te gaan. Dat is het doel va...

Nieuw platform organiseert duurzaamheid kijktour

Een nieuw platform wil duurzaamheid op de kaart zetten in Peel en Maas. ‘DuurƧamer Peel en Maas’ is ...

Wethouder Roelofs noemt overvol stroomnet ‘bijzonder onwenselijke situatie’

In een nieuwe aflevering van Blik op Beesel is dinsdag wethouder Marcel Roelofs te gast. Hij vertelt...

Kennismaken met de Klimaatburgemeester van Beesel

Peggy Kuipers is namens de gemeente Beesel de Klimaatburgemeester. Deze functie, die volledig los st...