Panningen, Netherlands

Geldinzameling voor stichting Hero4Heroes tijdens Black Friday in Panningen

Tijdens het Black Friday weekend zal het centrum van Panningen in het teken staan van een actie ter ondersteuning van de stichting Hero4Heroes. De stichting, opgericht door de broer van Michael Geelen van ADD/DEPT in Panningen, zet zich in voor de financiering van onderzoek naar hersentumoren bij kinderen.
De redactie | 25 november 2024 08:47 | Aangepast op 25 november 2024 08:47
Het doel van de actie is niet alleen om geld in te zamelen, maar ook om aandacht te vragen voor de noodzaak van betere behandelingsmethoden voor kinderkanker.

Zes jaar
De stichting werd opgericht na het tragische verlies van Michael’s neefje Jahraino, die op zevenjarige leeftijd overleed aan een hersentumor. Jahraino was slechts zes jaar oud toen hij de diagnose kreeg. Na een jaar van intensieve behandelingen, waaronder chemotherapie en bestralingen, bleek hij niet te redden. Michael Geelen beschrijft de periode als een van onmacht en boosheid. “Je stelt je vaak de vraag: waarom wij? Waarom zo’n klein jongetje?” vertelt hij. “Voor een ouder is het logisch om zich af te vragen waarom zij niet degene zijn die getroffen wordt.”

Impact
Het verlies van Jahraino had een grote impact op Michael en zijn familie, maar het leidde ook tot de oprichting van de stichting Hero4Heroes. Het logo van de stichting, een panda, is geïnspireerd op Jahraino's liefde voor deze dieren. De stichting richt zich op het inzamelen van geld voor onderzoek naar nieuwe behandelmethoden en medicijnen voor hersentumoren bij kinderen, zoals de studie die momenteel loopt in het Prinses Maxima Centrum.

Steun
De Black Friday actie in Panningen is een belangrijke kans om extra steun voor de stichting te genereren. Winkeliers in het centrum hebben prijzen beschikbaar gesteld voor een tombola, zodat mensen die doneren ook kans maken op mooie prijzen. “Het is een win-winsituatie,” zegt Geelen. “Je steunt een belangrijk doel en maakt tegelijkertijd kans op iets leuks.”

Panda
Daarnaast zal een panda door het centrum lopen om de actie extra aandacht te geven. Michael hoopt op een goede opbrengst voor de stichting en benadrukt het belang van steun voor onderzoek naar kinderkanker. "De behandeling van kinderkanker moet beter," zegt hij. "We hopen dat niemand meer een kind hoeft te verliezen aan kanker."

Lees meer over:

Black Friday|Panningen|

Meest gelezen

Winter Magic Peel en Maas trekt ruim 10.000 bezoekers

Indy Zwiggelaar | 9 jan 2026 10:39

Opbouw P&M Liedjesfestival in Neer in volle gang

Youri Buis | 9 jan 2026 16:47

Puck Hillen is jeugdprinses in Maasbree

Youri Buis | 10 jan 2026 21:49

Lees ook

2025 voor Chenell Taylor: van jeugddroom naar nationale finale

2025 werd voor Chenell Taylor uit Panningen een jaar dat zij niet snel zal vergeten. Wat ooit begon ...

Prikkelarm schaatsen tijdens winterfestival Panningen

Tijdens Winter Magic Peel en Maas staat de schaatsbaan op het Raadhuisplein in Panningen centraal. N...

Schaatsbaan terug in Panningen: Winter Magic Peel en Maas geopend

Panningen heeft weer een schaatsbaan. Op het Raadhuisplein is vrijdag de winterattractie Winter Magi...

Hulpdiensten rukken uit voor gaslek in Panningen

Op de Vosberg in Panningen is zaterdag een gaslek ontdekt. Brandweer, politie en netbeheerder Enexis...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...

Gemeente vraagt extra miljoenen voor huisvesting Buurtcollege Maas en Peel

Het college van de gemeente Peel en Maas wil ruim 3,8 miljoen euro extra investeren in de tijdelijke...