Panningen, Netherlands

Koningslust viert dubbel jubileum met feestweekend: voetbalclub en fanfare bestaan 80 jaar

Tijdens het Pinksterweekend viert Koningslust een bijzonder dubbel jubileum. Zowel voetbalvereniging V.V. Koningslust als Fanfare & Drumband E.M.M. bestaan dit jaar 80 jaar. Van vrijdag 6 tot en met zondag 8 juni organiseren de verenigingen samen een feestelijk jubileumweekend op Sportpark De Lust.
De redactie | 20 mei 2025 09:14 | Aangepast op 20 mei 2025 09:14
Het is de derde keer dat de verenigingen hun jubilea gezamenlijk vieren. “Het oorspronkelijke plan was om het 75-jarig jubileum groots aan te pakken, maar de coronapandemie gooide in 2020 op het laatste moment roet in het eten,” vertelt Will Janssen, voorzitter van de stuurgroep. “We hebben het destijds niet afgeblazen, maar uitgesteld. En nu staan we klaar om alsnog een onvergetelijk jubileumweekend te gaan vieren.”

Diverse commissies zijn al ruim twee jaar bezig met de voorbereidingen. “We zijn ontzettend trots dat zoveel leden zich opnieuw hebben ingezet. Het wordt een weekend voor én door Koningslust,” aldus Janssen.

Oproep aan oud-leden
De aftrap vindt plaats op vrijdagavond 6 juni met een besloten feestavond voor (oud-)leden en vrijwilligers van beide verenigingen. “Het is onmogelijk om iedereen hiervoor persoonlijk te bereiken,” zegt Janssen. “Dus ben je oud-lid van V.V. Koningslust of E.M.M., dan ben je van harte welkom.” Feestband Fever of Life zorgt die avond voor de muzikale omlijsting.

Programmaoverzicht
Zaterdag 7 juni
11.00 uur – Achtkamp (op inschrijving)
19.00 uur – Jubileumreceptie voor alle belangstellenden
21.00 uur – Feestavond voor iedereen met feestband Khick

Zondag 8 juni
11.00 uur – Frühshoppen met Kapel de Koëlemoëters en Hofkapel Sjots, sjeif en oeht de maot
13.30 uur – Bierfesten (op inschrijving) en ‘Koe Sjiete’

Aan het einde van de dag verzorgt Beck & Bauer een afsluiting van het jubileumweekend

Iedereen welkom
Op zaterdag en zondag zijn alle festiviteiten gratis en toegankelijk voor iedereen. Alleen de feestavond op vrijdag is besloten. De organisatoren hopen dat zoveel mogelijk inwoners en belangstellenden het jubileum samen komen vieren.

Lees meer over:

Koningslust|

Lees ook

Onttrekking kerk Koningslust dichtbij: “Sluiting is onvermijdelijk”

Een sluiting van de kerk in Koningslust is onvermijdelijk. Dat is het standpunt van het kerkbestuur ...

Steenuil broedt in uilenkast Natuurpark Vlakbroek – beelden live te volgen

In Natuurpark Vlakbroek in Koningslust is dit voorjaar opnieuw een broedende uil neergestreken. De u...

Verschillende culturen beheren samen moestuin in Koningslust

Zo'n 25 gezinnen beheren samen een bijzondere tuin in Koningslust: het Tutti Frutti Bos. Dit initiat...

Prinses Tessa en Prins Sten: het prinselijk duo van de Oelewappers

Ze zijn de nieuwe gezichten van het carnaval in Oelewappers: Prins Sten en Prinses Tessa. Het duo bl...

Van de fiets naar de praalwagen: Paul gaat voorop in Koningslust

De vlaggen wapperen bij het huis van de prins van CV De Brookhaze in Koningslust. Paul Smets gaat er...

Nieuwjaarsduiken in Maasbree en Koningslust: frisse start voor het goede doel

De traditie van de nieuwjaarsduik leeft voort in Peel en Maas, met energieke duiken in zowel Maasbre...