Panningen, Netherlands

Minder vaak GFT opgehaald: tijdelijke aanpassing vanaf 24 november

De inzameling van GFT-afval in Peel en Maas verandert tijdelijk.
Daantje | 17 november 2025 15:59 | Aangepast op 17 november 2025 15:59
In de week van 24 tot en met 28 november 2025 wordt voor het eerst géén GFT opgehaald. Vanaf dat moment schakelt de gemeente over op een tweewekelijkse ophaalronde.
Frequentie
De aangepaste frequentie blijft gelden tot 6 maart 2026. Daarna, vanaf 9 maart 2026, keert de ophaaldienst terug naar het wekelijkse schema.

Afvalkalender
De gemeente vraagt inwoners rekening te houden met de gewijzigde planning en de afvalkalender goed te controleren, om overvolle containers te voorkomen.

Lees ook

Toekomst schutterslokaal Egchel nog onzeker: gemeente gaat opnieuw in overleg

De toekomst van het schutterslokaal in Egchel is nog niet definitief beslist. Dat blijkt uit de bean...

Uitbreiding bedrijventerreinen Peel en Maas onder druk door vol stroomnet

De gemeente Peel en Maas wil de bedrijventerreinen De Schor in Maasbree, De Wielen in Meijel en het ...

Nieuw G-gesprek in Panningen: inwoners met een beperking gaan met elkaar in gesprek

In Panningen vindt op vrijdag 30 januari een nieuw G-gesprek plaats. Deze bijeenkomst is bedoeld voo...

Tarief hondenbelasting blijft gelijk in gemeente Beesel

Beesel is een van de drie Limburgse gemeenten waar de hondenbelasting in 2026 gelijk blijft. Eigenar...

Strooiwagens in Peel en Maas draaien overuren: “Nog genoeg voor de hele winter”

De gemeente Peel en Maas is volop bezig met het bestrijden van de sneeuw en gladheid. De buitendiens...

Gemeente onderzoekt toekomst schutterslokaal Egchel na vragen CDA

Schutterij Leonardus Panningen-Egchel gaat de huidige locatie verlaten vanwege de samenwerking met s...