Panningen, Netherlands

Nieuw vaandel voor schutterij Baarlo

Tijdens de receptie op vrijdagavond, onderdeel van het 150-jarig jubileum van Schutterij St. Antonius & St. Petrus Baarlo, is het nieuwe vaandel van de vereniging onthuld.
De redactie | 20 mei 2025 09:00 | Aangepast op 20 mei 2025 09:00
Op het vaandel staan het wapen van de schutterij, het oprichtingsjaar 1875 en het jubileumjaar 2025. Onderaan zijn bekende gebouwen uit Baarlo te zien. Ook staan de drie jaren vermeld waarin de schutterij het Oud Limburgs Schuttersfeest (OLS) organiseerde.

Jubilea
Tijdens de avond werden ook zes leden in het zonnetje gezet voor hun trouwe lidmaatschap. Wim Rosenberg is al 70 jaar lid. Peggy Kessels en Charles Beurskens zijn 40 jaar actief bij de schutterij. André Kuipers, Jan Berden en Richard Konings vierden hun 25-jarig jubileum. Ze kregen een attentie en complimenten voor hun inzet.

Lees ook

Springend hert bekroont nieuw kunstwerk in Baarlo

Elke zijde van het nieuwe kunstwerk in Baarlo vertelt een verhaal uit een andere periode uit de gesc...

Hans Reijnders vereeuwigt de geschiedenis van Baarlo in kunstwerk

In het hart van Baarlo wordt zaterdagmiddag een bijzonder kunstwerk onthuld: een 6,5 meter hoog beel...

Baarlo opent eigen hondenweide: feestelijke opening op 6 juli

Na jaren van voorbereiding krijgt Baarlo binnenkort een officiële hondenweide. Op zondag 6 juli word...

Persoon overleden bij bedrijfsongeval De Berckt

Een persoon is maandag om het leven gekomen bij een bedrijfsongeval in Baarlo. Het ongeval vond plaa...

Nieuwe visie moet Kasteelpark d’Erp in Baarlo weer doen herleven

Kasteelpark d’Erp in Baarlo krijgt een nieuwe toekomstvisie. Het gebied met het kasteel, het omligge...

Laatste tuinder geeft toestemming: woningbouw en dijkaanleg bij Baarlo kunnen doorgaan

Nu ook de laatste tuinder aan de Hummerenweg heeft ingestemd, kan de herontwikkeling van het gebied ...