Panningen, Netherlands

ProgPower Europe viert 25-jarig jubileum met bijna uitverkochte editie

Het internationale festival ProgPower Europe viert dit jaar zijn 25-jarig bestaan. Van vrijdag 3 tot en met zondag 5 oktober staat Baarlo opnieuw in het teken van progressieve rock en metal. De jubileumeditie is vrijwel volledig uitverkocht; alleen voor de vrijdag- en zondagavond zijn nog enkele kaarten beschikbaar.
De redactie | 30 september 2025 15:14 | Aangepast op 30 september 2025 15:14
ProgPower Europe begon in 1999 als kleinschalig initiatief in Tilburg en ontwikkelde zich in een kwart eeuw tot een vaste waarde binnen de internationale progscene. De organisatie houdt vast aan haar uitgangspunten van kwaliteit en een intieme festivalsfeer, waardoor jaarlijks bezoekers uit heel Europa en daarbuiten naar Baarlo komen.

Hoofdacts
De programmering van dit jubileumjaar omvat drie hoofdacts: de Noorse band 'Extol' opent het festival op vrijdag, het Duitse 'Vanden Plas' verzorgt de zaterdagafsluiting en de Britse formatie 'Threshold sluit het festival zondag af. Verder staan onder meer 'Elegy' (NL), 'Major Parkinson (NO)' en 'Kingcrow (IT) op de line-up.'

Aanvullende activiteiten
Rondom het festival worden aanvullende activiteiten georganiseerd, waaronder een pre-party in Kasteel de Berckt, een pubquiz in samenwerking met ProgSpace en diverse after-parties in het Sjiwa-café.

Lees meer over:

Progpower|Baarlo|

Lees ook

Baarlonaar Piet Cootjans ontvangt Cultuurprijs Peel en Maas 2025

Piet Cootjans uit Baarlo heeft vrijdag de Cultuurprijs 2025 ontvangen. Met deze jaarlijkse prijs eer...

Eigenaar beachclub ontkent schuld, biedt wel 250.000 euro voor slachtoffers dakterrasdrama

De eigenaar van de ingestorte beachclub op Mallorca zegt dat niet hij, maar de plaatselijke gemeente...

Drugs, wapens en contant geld gevonden in woning Baarlo: drie aanhoudingen

De politie heeft vrijdag bij een inval in een woning aan de Voorste Horst in Baarlo meer dan twee ki...

Waterschap onderzoekt waterkwaliteit Kwistbeek in Baarlo

Waterschap Limburg heeft woensdag de waterkwaliteit van de Kwistbeek in Baarlo gemeten. Om te onderz...

Voormalige uitbater van ingestorte club op Mallorca moet voor rechter verschijnen

De voormalige eigenaar van de Medusa Beach Club op Mallorca moet op 11 november voor de rechter vers...

Huub Beekman uit Baarlo overleden

Zanger, liedjesschrijver en Baarlonaar Huub Beekman is overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaa...