Panningen, Netherlands

Ut P&M Hoés brengt kerstwarmte naar ouderen in DOK6

Van 20 t/m 22 december staat DOK6 in Panningen in het teken van een bijzonder initiatief: Ut P&M Hoés. Deze driedaagse activiteit is speciaal gericht op ouderen en draait volledig om verbinding, creativiteit en het samen vieren van de feestdagen.
De redactie | 12 december 2024 17:02 | Aangepast op 12 december 2024 17:02
Dankzij de inzet van vele vrijwilligers, scholen en organisaties is er een uitgebreid programma én wordt er geld ingezameld om ouderen in Peel en Maas te ondersteunen. We halen geld op met uitzendingen voor de dorpsontmoetingen in Peel en Maas en de open inloop in Beesel.

Acties
Door heel de regio zijn hartverwarmende acties opgezet om Ut P&M Hoés mogelijk te maken. Bij Jumbo Panningen en PLUS Savelkoul in Reuver wordt statiegeld ingezameld. Op de kerstmarkt in Baarlo verkopen deelnemers van de dorpsontmoeting zondag zelfgemaakte engeltjes. In Egchel maakten en verkochten bezoekers van De Hoeskamer kerstkaarten, terwijl vrijwilligers van de open inloop in Beesel statiegeldflessen inzamelen.

Het Bouwens organiseert op vrijdag 20 december een speciale goede doelendag waarbij elke klas een activiteit bedenkt om geld op te halen. Ook basisschool KC Leef koos Ut P&M Hoés als goed doel en leerlingen van het Buurtcollege Agora Maas en Peel maken persoonlijke kerstkaarten voor ouderen.

Lunch
Tijdens Ut P&M Hoés is er eveneens veel te beleven. De dorpsontmoeting van Beringe verzorgt op vrijdag creatieve kunstactiviteiten. Diezelfde dag wordt er een gezellige spellenmiddag georganiseerd. Als afsluiting worden op zondag 22 december ouderen in het zonnetje gezet met een lunch, aangeboden door Consendo.

Live te bezoeken
Kom doneren en breng een bezoek aan Ut P&M Hoés 2024. De actie start vrijdag 20 december om 8.00 uur en duurt tot en met zondag 20.00 uur.

Lees meer over:

Ouderen|Ut P&M Hoes|

Lees ook

Oeuvreprijs voor Ton Engels: “Sommige verrassingen vind ik wél heel leuk”

Ton Engels ontving zaterdag de Oeuvreprijs van PopPlaza Peel en Maas. Hoewel de zanger doorgaans nie...

Kerstlunch zorgt voor verbinding en emoties in Ut P&M Hoés

Op de laatste dag van Ut P&M Hoés genoot een groep van 75 ouderen van een grote kerstlunch in DOK6. ...

Foto’s: zo zag de laatste dag van Ut P&M Hoés eruit

Na drie dagen zit Ut P&M Hoés 2024 erop. Het was een weekend met een lach en een traan. Bekijk hier ...

Dorpsontmoeting Beringe wint kerstballenactie Consendo

Naast het voorlopige eindbedrag dat Ut P&M Hoés heeft opgebracht, werd zondag ook de winnaar van de ...

Ut P&M Hoés haalt 6100 euro op voor eenzame ouderen

Ut P&M Hoés heeft voorlopig 6100 euro opgebracht voor eenzame ouderen. Het bedrag wordt gedoneerd aa...

Grote kerstlunch voor 75 ouderen in Ut P&M Hoés

In Ut P&M Hoés genieten zondag 75 ouderen van een grote kerstlunch, georganiseerd door Consendo. De ...