Panningen, Netherlands
Terug

PEC’20 pakt weer een puntje en blijft bovenin meedraaien

350ce536e5ee2abbf9d3069b9163d351

Na de goede wedstrijd tegen koploper Geldrop waar helaas nipt met 1-0 verloren werd, ontvingen PEC’20 en haar supporters vol goede moed hun tegenstander van het weekend: Lierop. Bij winst zou PEC het puntenaantal van de Brabanders evenaren en goede zaken doen om bovenin de competitie mee te blijven draaien.

 | Aangepast op
Slordig 
Een stralend najaarszonnetje verbloemde op zondagmiddag de erbarmelijke staat van het veld op sportpark Panningen-Noord, scheidsrechter Kevin Nefkens leidde een onverstoorbare partij en de supporters lieten zich van hun beste kant zien. Oogstrelend voetbal wordt er niet gespeeld. Een slordige openingsfase met wat kansjes over en weer leidde tot een overwicht van Lierop. In de 16e minuut zette Daan Hooglugt Lierop op 0-1 na slordig uitverdedigen van de PEC-defensie. Na wat hoekschoppen en schotjes van beide kanten, drong PEC rond het einde van het eerste bedrijf aan op de gelijkmaker, maar die kwam er niet. 

Nieuwe impuls 
Ook na rust was Lierop weer gevaarlijk. Uit de verkregen corners dwongen ze PEC-keeper Jordy Nelissen tot reddingen, maar die liet zich niet nogmaals passeren. De net ingebrachte Auke Houben en Dion Vogelsangs zorgden voor een nieuwe impuls bij de Kepèlse ploeg. Een goed opgezette combinatie leidde tot een schot in het zijnet van Jordy Kirkels, maar even later werd Kirkels onregelementair naar de grond gebracht in het 16-metergebied van de Brabanders. Ramon Sijben deed wat er van hem gevraagd werd en zorgde voor de gelijke stand. Een minuut of vijf later leek Kirkels PEC zelfs naar een voorsprong te schieten, maar de assistent-scheidrechter constateerde buitenspel. Beide ploegen werden nog gevaarlijk, maar konden beiden niet doordrukken: de punten werden eerlijk verdeeld. 

Aanstaande zondag wacht de uitwedstrijd tegen MMC uit Weert. Let op supporters van PEC’20, ook deze wedstrijd op sportpark Graswinkel staat om 14.00 uur ingeroosterd. 

Lees meer over:

Lees ook

476610570_1177568057703181_4864488682787216728_n

Net Oet Bèd viert twaalfjarig bestaan met feestavond in Reuver

De Beeselse dialectpopband Net Oet Bèd viert op zaterdag 22 augustus haar twaalfjarig bestaan. Dat gebeurt met een feestelijke avond bij Zorgboerderij De Huiberg in Reuver. De White Blouse Band verzorgt het voorprogramma.

ranil

Kapelaan Ranil Weerawarna toont voor het eerst zijn kunst

Meestal gaat hij voor in de kerk, maar nu zijn er ook kunstwerken van zijn hand te zien. Kapelaan Ranil Weerawarna toont voor het eerst zijn schilderijen en tekeningen aan het publiek. Daarmee komt een artistiek talent aan het licht dat tot voor kort vrijwel onbekend bleef.

FB_IMG_1786869801747

Vlugzout en JoSi treden op “Onger de Toren” in Panningen

Cabaretgroep Vlugzout treedt zondag 30 augustus vanaf 13.30 uur op Onger de Toren in Kepèl. Het gezelschap bestaat uit Arno Linssen, Robert Janssen en Willem Heldens. Ook het muzikale duo JoSi is deze middag van de partij.

hans reijnders32

Jarige Hans Reijnders (80) geëerd met expositie van zijn cursisten in Baarlo

De Venlose beeldhouwer Hans Reijnders is 80 jaar geworden. Zijn cursisten grepen die bijzondere verjaardag aan om hun leermeester in het zonnetje te zetten. Met een feest én een expositie van werken van 33 cursisten eren ze de kunstenaar die hen al jarenlang inspireert.

4-9RondjeKunstBaarlo

Baarlo Kreatief viert 30-jarig jubileum in 2026

Baarlo Kreatief bestaat in 2026 dertig jaar. De vereniging brengt sinds 1995 creatieve inwoners van Baarlo samen en kijkt komend jaar terug op drie decennia vol kunst, workshops, exposities en bijzondere projecten.

schutteirj kessel

Voortbestaan schutterij St. Hubertus Kessel in gevaar

Schutterij St. Hubertus doet een dringende oproep aan de inwoners van Kessel en Kessel-Eik. Door een nijpend tekort aan leden staat het voortbestaan van de vereniging op het spel. Het traditionele koningsschieten, dat gepland stond voor 29 augustus, is inmiddels afgelast.