Panningen, Netherlands

Panningen fleurt weer op bij Fashion Festival

Na twee jaar kon het Fashion Festival eindelijk weer doorgaan in het centrum van Panningen. Tientallen modellen presenteerden de voorjaarscollecties aan het publiek.
De redactie | 4 april 2022 12:03 | Aangepast op 4 april 2022 12:03
Een grote rode loper was uitgerold in het Panningse centrum. Bijna alle kledingzaken presenteerden de laatste mode. ''Pastelkleuren gaan we veel zien dit voorjaar'', vertelt modedeskundige Nathalja Kremers. Ook gaan we weer felle kleuren zien in het straatbeeld. ''Ruil je donkere kleren voor de herfst en winter maar in voor een flinke portie kleur in je kast.''

Comeback zeroes
Afgelopen jaar maakte de kleding uit de jaren '90 en zeroes al een comeback, en ook wat betreft de mode trends voor de lente/zomer van 2022 zijn items als vlinder en crossovertops, low rise jeans en tops die je met veters strak kunt trekken, weer helemaal in.

Het Fashion Festival is het jaarlijkse mode evenement in het centrum van Panningen. Vanwege de coronapandemie kon het evenement twee jaar niet doorgaan.

Meest gelezen

DES Group neemt Regio Service over

De redactie | 30 nov 2023 13:55

Bouw woningen Raadhuisstraat gestart

De redactie | 1 dec 2023 15:23

Lees ook

Auto komt tot stilstand na botsing in Panningen

Een auto is zondagavond tegen een plantenbak in het centrum van Panningen gebotst. Dat gebeurde iets...

Bouw woningen Raadhuisstraat gestart

Hoewel de bouw al een tijdje aan de gang is, werd vrijdag de nieuwbouw aan de Raadhuisstraat gevierd...

DES Group neemt Regio Service over

Regio Service uit Panningen wordt overgenomen door Dutch Electrical Solutions (DES Group). Het bedri...

Inwoners testen kennis van Nederlandse taal bij Groot Dictee

Het Groot Dictee Der Nederlandse Taal stond zondag op het programma. Niet alleen op NPO Radio 1 kond...

Politie zoekt verdachten van woninginbraak Panningen

In een woning in Panningen is deze maand ingebroken. Dat gebeurde op het Veldmaarschalk Montgomeryho...

Jeugdlintje voor Jules Verheijen uit Panningen

Jules Verheijen uit Panningen heeft maandag het jeugdlintje van Peel en Maas ontvangen. Hij kreeg he...