Panningen, Netherlands

Aanhanger vol steigers gestolen van Pannings schildersbedrijf

De gestolen steigerwagen. foto: Jos Ueberbach Schildersbedrijf
Een steigerwagen is maandag gestolen bij het schildersbedrijf van Jos Ueberbach in Panningen. Het bedrijf roept getuigen op om zich te melden.
Youri Buis | 21 mei 2025 11:51 | Aangepast op 21 mei 2025 11:51
Camerabeelden
De aanhanger vol met steigers werd gestolen van het bedrijfsterrein aan de John F. Kennedylaan. Op Facebook deelt Jos Ueberbach Schildersbedrijf foto’s en camerabeelden van de diefstal.

Kenteken
“Heeft er iemand maandag 19-05-2025 tussen 0.00 en 1.00 uur een zilvergrijze Fiat Doblo zien rijden met een steigerwagen vol steigers erachter?”, vraagt Ueberbach bij de beelden. Het kenteken zit mogelijk nog op de steigerwagen: V-35-HFK.

Het schildersbedrijf vraagt getuigen om zich te melden. Het bericht op facebook is tot woensdagmiddag 165 keer gedeeld.

Lees ook

PvdA/GroenLinks Peel en Maas doet aangifte van diefstal verkiezingsspandoek

PvdA/GroenLinks Peel en Maas heeft aangifte gedaan van de diefstal van een verkiezingsspandoek. Het ...

Twee mannen opgepakt voor diefstal oud ijzer in Egchel

De politie heeft woensdag twee mannen aangehouden op verdenking van diefstal van oud ijzer in Egchel...

Minder aangiftes van fietsdiefstal in Beesel en Peel en Maas

In de gemeente Peel en Maas is in de eerste zeven maanden van dit jaar 36 keer aangifte gedaan van e...

Messen van robotmaaier gestolen van Thyas-complex Panningen: “Opvallend”

Afgelopen week zijn de maaimessen van een robotmaaier gestolen vanaf het Thyas-complex in Panningen....

Gewelddadige diefstal Panningen: derde aanhouding voor poging tot doodslag

De politie heeft een derde verdachte aangehouden die mogelijk betrokken is geweest bij de gewelddadi...

Tweede verdachte aangehouden voor gewapende diefstal Panningen

De politie heeft een tweede verdachte aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij de gewapende dief...