Panningen, Netherlands

Activiteiten Beringse Kuus geschrapt; alternatief voor liedjesavond

Het bestuur van CV De Beringse Kuus heeft besloten om het prinsenbal van zaterdag niet door te laten gaan vanwege de actuele coronasituatie. Het wordt verplaatst naar zaterdag 22 januari, als de regels het dan toelaten.
Bart Nelissen | 9 november 2021 21:09 | Aangepast op 9 november 2021 21:09

''Dit is ongetwiefeld vûr uch, mèr auch vûr ozze neije hiërser gin leuk bericht. Mer wae snappe allemaol desse, met de oplaupende besmettingen en de zorg die flink onger druk steit, neet kins gaon fiëste. Wae volge heij beij auch ut advies op van de Gemeinte Piël en Maas'', zo schrijft het bestuur in een bericht naar de leden.

Alternatief
De liedjesavond op 20 november gaat ook niet door. Een alternatief voor deze avond wordt bekeken. Met het bericht van Beringe gaat een streep door alle prinsonthullingen in de gemeente Peel en Maas in november.
 

Streep door activiteiten
Eerder besloten de verenigingen in Egchel, Grashoek, Koningslust en Helden om hun activiteiten niet door te laten gaan.

Lees ook

Tentoonstelling ‘Licht op de Peel’ in Museum verlengd

De tentoonstelling Licht op de Peel, met werk van kunstenaars Marinus Bies en Pieter Verstappen, is ...

CMC ALAIF vrijdag live bij Omroep P&M

Omroep P&M zendt vrijdag de liedjeswedstrijd CMC ALAIF uit. Het vastelaovesleedjeskonkoer wordt in D...

D66 presenteert kieslijst voor gemeenteraadsverkiezingen

D66 heeft de kieslijst bekendgemaakt voor de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart. In totaal stell...

Terugkijken: Prinsenquiz: Dörper Kuus tegen De Kook

In de tweede aflevering van de PrinsenQuiz strijden de prinsen van Helden tegen Baarlo.

Podcast: voorbeschouwen op tweede halve finale LVK

De tweede halve finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer (LVK) staat voor de deur. Vrijdag...

Brennan Heart internationaal succesvol in 2025

DJ Fabian Bohn, beter bekend als Brennan Heart, blijft ook in 2025 internationaal veelgevraagd. Uit ...