Panningen, Netherlands

Afscheid Ann Philipsen druk bezocht

Ann Philipsen.
Onder grote belangstelling is zaterdag afscheid genomen van Ann Philipsen. De culturele duizendpoot overleed vorige week plotseling op Koningsdag.
De redactie | 4 mei 2024 17:00 | Aangepast op 4 mei 2024 17:00
Afscheid
Haar drie kinderen, kleinkinderen en nicht spraken tijdens de afscheidsbijeenkomst in Baexem. Ook in DOK6 werd het afscheid vertoond. In de theaterzaal konden belangstellenden via een livestream meekijken.

DOK6
DOK6 is een plek waar Ann regelmatig te vinden was. Hier was ze als regisseur en actrice actief. Ook nam ze in die zaal de Cultuurprijs in 2017 in ontvangst.

Ann Philipsen is 74 jaar geworden. Kijk hier het in memoriam terug. Een speciale talkshow ter nagedachtenis aan Ann is hier terug te kijken.

Meest gelezen

Winter Magic Peel en Maas trekt ruim 10.000 bezoekers

Indy Zwiggelaar | 9 jan 2026 10:39

Opbouw P&M Liedjesfestival in Neer in volle gang

Youri Buis | 9 jan 2026 16:47

Puck Hillen is jeugdprinses in Maasbree

Youri Buis | 10 jan 2026 21:49

Lees ook

Kesselse kunstenaar Frans Rijvers overleden (96)

De Kesselse kunstenaar Frans Rijvers is op 96-jarige leeftijd overleden. Rijvers verwierf bekendheid...

Muziek op Locatie biedt podium aan lokaal talent in Cavo

Muziek op Locatie zet lokaal muzikaal talent in de schijnwerpers. Op zaterdag 3 januari staat er een...

Gratis kindertheater: De Circusbroers

In hoog tempo en met een flinke dosis humor brengen de Circusbroers een reeks spetterende circusacts...

Marinho Peters presenteert: Kers beej dich

Marinho Peters opent voor de feestdagen zijn deuren met ‘Kers beej dich’, een unieke kerstvoorstelli...

Laatste tickets voor Marlon Kicken; Maestro

Marlon Kicken is terug in het theater met zijn nieuwe voorstelling ‘Maestro’.

Hidden Xmas Deluxe in DOK6 CAVO

Hidden Xmas Deluxe keert na het succes van vorig jaar terug naar Panningen. Dit jaar is de Australis...