Panningen, Netherlands

Brand bij restaurant in Sevenum

In Sevenum is in de nacht van vrijdag op zaterdag een zeer grote brand uitgebroken bij het Family Entertainment Center en het ABC Restaurant. De brand brak rond 4.00 uur uit op het dak van het restaurant.
De redactie | 5 november 2022 08:35 | Aangepast op 5 november 2022 08:35
Deuren sluiten
De veiligheidsregio adviseert bewoners aan de Graskuilenweg en Kleefsedijk om ramen en deuren te sluiten en ventilatie uit te schakelen.

Rookontwikkeling
Inmiddels is het vuur onder controle en is de rookontwikkeling afgenomen. De brandweer is bezig met het nablussen van de brand. Er raakte niemand gewond.

Het bedrijf laat weten voorlopig gesloten te zijn.

Lees meer over:

Sevenum|Brandweer|

Lees ook

Twee branden op één avond in Peel en Maas

Twee branden zijn maandagavond gemeld in de gemeente Peel en Maas. Rond 19.30 uur brak brand uit in ...

Nieuwe blusrobot helpt brandweer in Noord-Limburg bij gevaarlijke branden

De brandweer in Noord-Limburg maakt sinds kort gebruik van een speciale blusrobot. Deze robot helpt ...

Peel en Maas waarschuwt voor risico op natuurbranden

Net als in veel andere gemeenten is er ook in Peel en Maas een verhoogd risico op bos- en natuurbran...

Eigenwijze vogel houdt Reuverse brandweer bezig

Een vogel heeft de brandweer van Reuver zondag flink beziggehouden. De post werd tot twee keer toe g...

Auto brandt uit op oprit in Kessel

Aan het Veersepad in Kessel is zaterdagochtend een auto in vlammen opgegaan. Het voertuig stond gepa...

Brandweercommandant Marco is prins in Baarlo: “Ik zei dat er iets ernstigs was”

In de brandweerkazerne in Baarlo is de prins van CV De Kook vaak te vinden. De 31-jarige Marco Nijss...