Panningen, Netherlands

Burgemeester speelt mee met laatste voorstelling Draaksteken

Burgemeester Bob Vostermans heeft zaterdag een inkijkje gekregen bij de opvoering van het Draaksteken. Bij de laatste voorstelling mocht de burgemeester van Beesel zelf meedoen.
De redactie | 20 augustus 2023 22:49 | Aangepast op 20 augustus 2023 22:49
Vostermans mocht onderdeel uitmaken van het bospleps. Dat zijn de inwoners van het dorp die onder het regime van de koning leven. “Wat un ier”, schrijft hij op Facebook. “Opgenomen door de pleps van ‘ut Jaegershuuske’! Uniek. Danke Beesel!” Geheel in stijl, gekleed als arme inwoner met een slecht gebit, werd hij door enkele spelers onder de hoede genomen.

Geluif in 't Goeije
Zaterdagavond kwam ‘Geluif in ’t Goeije’ ten einde. Zes keer werd het spektakel opgevoerd in het openluchttheater van Beesel. Het spel werd door 15.000 bezoekers bekeken. Over zeven jaar vindt de volgende editie plaats.

Lees meer over:

Beesel|Draaksteken|

Lees ook

Martijn Derks voorgedragen als burgemeester van Beesel

De gemeenteraad van Beesel heeft dinsdagavond tijdens een speciale raadsvergadering Martijn Derks (4...

Raadsvergadering over nieuwe burgemeester Beesel vanavond

Vanavond komt de gemeenteraad van Beesel bijeen voor een speciale raadsvergadering waarin de nieuwe ...

Nieuwbouw in Beesel: 119 woningen gerealiseerd, verdere uitbreiding gepland

Sinds de vaststelling van de woonzorgvisie in juli 2023 zijn in de gemeente Beesel 119 nieuwe woning...

Bekendmaking nieuwe burgemeester Beesel op 18 februari

In een bijzondere raadsvergadering van de gemeente Beesel wordt op dinsdag 18 februari rond 20.00 uu...

Drakeprins 2025 uitgeroepen in Beesel: “We gaan nu feestvieren”

De spanning werd zaterdag opgevoerd in Beesel. Wie wordt de nieuwe Drakeprins? De nieuwe heersers, w...

Vragenlijst Omgevingsvisie gemeente Beesel

Hoe ziet de leefomgeving in Beesel eruit in 2050? Deze vraag staat centraal in de nieuwe omgevingsvi...