Panningen, Netherlands

Coronabesmettingen PSV: ook Hendrix positief

Naast de vier ‘reguliere’ blessures en de problemen met spelers die overbelast zijn, heeft PSV te maken met inmiddels negen Corona-gevallen in de A-selectie.
Bart Nelissen | 1 november 2020 13:14 | Aangepast op 1 november 2020 13:14
Een van de positieve geteste personen bij PSV is Panningenaar Jorrit Hendrix. Hij werd dit weekend positief bevonden. Aangezien ook bij Jong PSV nog eens vijf spelers positief hebben getest betekent dat PSV maar net kan voldoen aan het minimaal aantal spelers.

Eerder deze week verzocht de clubleiding de KNVB het thuisduel met ADO Den Haag te verplaatsen in het kader van de veranderagenda Eredivisie. PSV wil zich graag zo optimaal als mogelijk voorbereiden op de Europa Leaguewedstrijd tegen PAOK Thessaloniki, komende donderdag in Griekenland. Door langdurige blessures en overbelasting bij andere spelers dreigt een kaalslag in de spelersgroep.

Lees ook

Frits uit Beringe creëert kunst uit oud metaal

In de tuin van Frits Verstappen in Beringe is niets zomaar wat het lijkt. Waar anderen afgedankte me...

Stevie Nicks staat zaterdag 29 maart in de schijnwerpers in DOK6 Theater Panningen.

Sinds Stevie zich in 1973 aansloot bij Fleetwood Mac, groeide ze uit tot de absolute superster die z...

Opnieuw meer dan 200 vuilniszakken met zwerfafval bij opruimdag

Tijdens de Landelijke Opschoondag werd door Peel en Maas Schoon in bijna elk dorp van de gemeente Pe...

Bouw je eigen knikkerbaan met Gravitrax

Speciaal in het kader van het Knikkermuseum bouw je op woensdag 2 april van 15.00 tot 17.00 uur bij ...

Bluesbal beij Reijne Al

Het legendarische café Reijnen Al aan de Kerkstraat in Panningen heropent zijn deuren speciaal voor ...

Samen vergroenen: initiatieven in Peel en Maas presenteren zich

In de gemeente Peel en Maas groeit het aantal groene initiatieven gestaag. Van kleine moestuinen tot...