Panningen, Netherlands

Gillis stopt: nieuwe eigenaar voor De Berckt

Peter Gillis stopt als baas van Nederlandse Oostappen vakantieparken, dat heeft hij donderdag bekendgemaakt. Daarmee komt ook het Baarlose park in handen van een nieuwe eigenaar.
De redactie | 11 april 2024 12:05 | Aangepast op 11 april 2024 12:05
Gillis gaat wel door met het beheer van de Belgische parken, die onder een nieuw label doorgaan.

Zwaar weer
De realityster van 'Massa is Kassa' is tot de conclusie gekomen om te stoppen, omdat Oostappen in zwaar weer verkeert. Gillis kreeg al een verbod om arbeidsmigranten op vakantiepark De Berckt te huisvesten. Ook werd er een dwangsom opgelegd door de gemeente, omdat op een later moment bleek dat de migranten er nog altijd woonden. In oktober vorig jaar werd de horecavergunning voor De Berckt al ingetrokken door burgemeester Delissen van Peel en Maas.

Asten
In Asten sloot vorig jaar als eerste een vakantiepark van de Oostappen Groep. De Brabantse gemeente was bang dat eigenaar en realityster Peter Gillis de exploitatievergunning misbruikte voor criminele doeleinden.

Nieuwe baas
De Nederlandse tak van Oostappen vakantieparken gaan onder dezelfde naam door, maar dus met een nieuwe baas.

Lees meer over:

Oostappen Groep|De Berckt|

Lees ook

Peter Gillis onderzoekt ‘plan B en C’ voor overname vakantieparken

Peter Gillis en zijn entourage werken aan een schaduwlijst met overnamekandidaten voor het geval de ...

Zwembad ligt nog altijd in puin: toekomst De Berckt blijft onzeker

Het is inmiddels een jaar geleden dat het dak van het zwembad van vakantiepark De Berckt in Baarlo i...

'Persoon die overleed bij bedrijfsongeval De Berckt werkte aan chalet'

De persoon die maandag bij een bedrijfsongeval om het leven kwam op vakantiepark De Berckt in Baarlo...

Persoon overleden bij bedrijfsongeval De Berckt

Een persoon is maandag om het leven gekomen bij een bedrijfsongeval in Baarlo. Het ongeval vond plaa...

De Berckt moet definitief boete betalen, Peter Gillis wil koop afdwingen

Vakantiepark De Berckt in Baarlo heeft van de rechter te horen gekregen dat het een boete van 1 milj...

Peter Gillis verkoopt De Berckt, net als andere Nederlandse parken

Peter Gillis heeft aangekondigd dat de Nederlandse vakantieparken van de Oostappen Groep, waaronder ...