Panningen, Netherlands

Gouverneur bezoekt première Meijels 'rockfonisch drama'

Roemer met een deel van de cast Foto : Meijel24
Gouverneur Emile Roemer heeft vrijdag de première bezocht van het theaterstuk “Ik ben Alexander” van Toneelvereniging C.O.M. uit Meijel.
De redactie | 3 juni 2023 17:48 | Aangepast op 3 juni 2023 17:48
Ook burgemeester Wilma Delissen en wethouder Machteld Beukema waren aanwezig. Voorzitter Erwin van den Beuken is trots: "Het publiek was onder de indruk van de voorstelling waar toneel, dans, livemuziek, beeld en expo de ingrediënten vormden voor dit rockfonisch drama."

Verhaal
Geïnspireerd door de film ‘Into the wild’ uit 2007 schreef Bertine van Heugten samen met regisseuse Lisette Leenders een theaterscript. Het is het waargebeurde en verfilmde verhaal van de net afgestudeerde Chris McCandless, die de materialistische maatschappij achter zich laat en de wijde wereld intrekt.

Corona
In 2020 was het de bedoeling om het stuk op te voeren, maar het coronavirus gooide roet in het eten. Er werd besloten om het stuk uit te stellen en later weer op te pakken. Nadat het stuk vorig jaar weer werd opgepakt, werden er nieuwe mensen aan de productie toegevoegd.

De voorstellingen zijn nog op, 9, 10 en 11 juni in D’n Binger in Meijel.

Meest gelezen

Winter Magic Peel en Maas trekt ruim 10.000 bezoekers

Indy Zwiggelaar | 9 jan 2026 10:39

Opbouw P&M Liedjesfestival in Neer in volle gang

Youri Buis | 9 jan 2026 16:47

Puck Hillen is jeugdprinses in Maasbree

Youri Buis | 10 jan 2026 21:49

Lees ook

Nieuwe huisarts en praktijkhouder versterkt huisartsenpraktijk

De huisartsenpraktijk van Barry Peute en Mike Rozenberg krijgt versterking. Sinds januari vorig jaar...

Podcast: Lijsttrekker Wouter Hunnekens wil zetelaantal D66 Peel en Maas verdubbelen

D66 Peel en Maas gaat de gemeenteraadsverkiezingen in met Wouter Hunnekens als lijsttrekker. Hunneke...

Politie rijdt spookvoertuig klem in Reuver

De politie heeft maandagavond een zogeheten spookvoertuig klemgereden in Reuver. Dat gebeurde op de ...

Vanaf vanavond: Gijs over de Grens

Vanaf dinsdag zie je bij Omroep P&M een nieuw programma: Gijs over de Grens. In dit programma onderz...

Waals bedrijf verdacht van vervuiling Maaswater

De Waalse autoriteiten hebben een bedrijf in Luik op het oog voor het lozen van het bestrijdingsmidd...

Wout en Dorry Sanders vormen Boerebroedspaar van 2026

Wout en Dorry Sanders zijn uitgeroepen tot het nieuwe boerebroedspaar van Baarlo. Tijdens het tradit...