Panningen, Netherlands

Kesselnaar Ton Hendricks overleden

Kesselnaar Ton Hendricks is overleden. Hendricks was een bekend gezicht in het Maasdorp en wist veel over de geschiedenis van Kessel.
De redactie | 5 januari 2023 09:38 | Aangepast op 5 januari 2023 09:38
De docent zette zich in voor het doorgeven van de geschiedenis van met name Kessel. Hendricks zat in de werkgroep "Kessels Eigen". De stichting beheert historische en oudheidkundige zaken in de voormalige gemeente Kessel.

Adviesgroep
De Kesselnaar zorgde er voor dat er aandacht kwam voor bijvoorbeeld karakteristieke panden. Ook was hij lid van de adviesgroep kunst en cultuur.

Hendricks was de laatste jaren slecht ter been. Toen lopen niet meer ging, verplaatste hij zich met een scootmobiel. Hendricks is 80 jaar geworden.

Gedicht
Mariet van Knippenberg schreef dit gedicht.

Ut waas op
De letste wörd gesjpraoke
Ut letste verhaol verteld
Ut sjtekse waert noë doorgegaeve
De meister
De meister verteller
Geit noë zien volgend avontuur belaeve
En aan os om te beware en te deile
Euver wat hae verzameld haet
Zien hiele laeve

Ton Hendricks, rös zacht

Lees meer over:

Ton Hendricks|Kessel|

Meest gelezen

Luc van den Kerkhof prins in Maasbree

De redactie | 18 jan 2025 22:04

Brand op zorglocatie in Helden

De redactie | 22 jan 2025 10:17

Jeugdheerers komen uit in Helden en Kessel

De redactie | 18 jan 2025 22:17

Vernielingen bij kunstwerken in Baarlo

Eric Reijnders | 20 jan 2025 10:22

Lees ook

Jeugdheerers komen uit in Helden en Kessel

Naast de heersers bij de volwassenen zijn er dit seizoen weer volop jeugdprinsen en -prinsessen. In ...

Tweede editie van Kesselse Vazele Liedjes Festival

Na de eerste editie in 2024 keert het Kesselse Vazele Liedjes Festival (KVLF) aanstaande zondag teru...

Stichting MFA Kessel ontvangt lening voor duurzame maatregelen in De Paort

De gemeente Peel en Maas heeft besloten een lening van € 25.000,- uit het Revolverend Fonds Duurzaam...

Deelnemers P&M Liedjesfestival 2025: Milou (Kessel)

Op vrijdag 10 januari vindt het P&M Liedjesfestival plaats in De Heuf in Panningen. Milou Ottenheijm...

Pim van Wylick jubileumprins Kevers

Pim van Wylick is zaterdagavond in het feestpaviljoen op de kasteelweide uitgeroepen tot de nieuwe p...

John Bouten draagt het stokje over als postcommandant van brandweer Kessel

Na 22 jaar te hebben gediend als postcommandant van brandweer Kessel, draagt John Bouten per 1 janua...