Panningen, Netherlands
Terug

Leerlingen Bouwens schitteren op rode loper bij gala

23f0bcb5a5f8617390a606bbf0832880.jpg

De eindexamens zitten erop en dat betekent voor de eindexamenleerlingen maar één ding: tijd voor het gala. Vrijdag schitterden de leerlingen van Het Bouwens in hun mooiste jurken en pakken.

 | Aangepast op
Applaus
Hoewel de leerlingen nog wachten op de uitslagen van hun examens, werd er bij Switch in Helden al een verdiend feest gevierd. Voor sommigen was het een stressvolle periode en dus was een beetje ontspanning wel op zijn plek. Met een rondrit in opvallende auto’s door het Heldense centrum werden de leerlingen naar Switch gebracht.

Onderweg kregen de leerlingen applaus van familie, vrienden en publiek langs de weg. Die aandacht is voor sommigen even wennen. “Ik voel me een beetje aangestaard”, aldus een van de leerlingen.

Genieten
De één in een ietwat krappe oldtimer, de ander in een knalroze limo. De omstandigheden ter plekke liepen wat uiteen, maar de meeste leerlingen waren het erover eens dat het een dag was waarvan ze moesten genieten. “Mooi toch?”, zegt een van hen in een oude bolide. Iemand anders is vooral blij dat de examens erop zitten. “Zondag naar Barcelona!”, zo getuigt ze van een prima planningsvermogen.

Iedereen heeft zijn of haar best gedaan om er tip-top uit te zien, maar dat betekende wel even doorbijten in het niet al te lekkere weer. “Het is echt koud!”, zo klinkt het meer dan eens. Gelukkig voor hen kwam de rode loper bij Switch steeds dichterbij. Daar werden ze wederom onder luid applaus ontvangen.

Uitslag
Op woensdag 12 juni zal er in veel huiskamers opnieuw applaus klinken. Dan krijgen de leerlingen hun examenuitslag. De meesten hebben er wel vertrouwen in. “Dat moet wel goedkomen!”


Lees ook

Agenda

Internationale Kattenshow

Limbra Cat Club organiseert een internationale raskattenshow.

Toegankelijk stemlokaal met stemhokken.png

D66 stelt vragen over toegankelijkheid gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas

De fractie van D66 Peel en Maas heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college van burgemeester en wethouders over de toegankelijkheid van de komende gemeenteraadsverkiezingen.

452531_handbal.jpg

Zegereeks BEVO HC komt ten einde in Bocholt na ruime nederlaag

De heren van HUMBY BEVO HC zijn dinsdag hard onderuitgegaan in Bocholt. Het uitduel tegen koploper Achilles Bocholt ging met 42-31 verloren. Daarmee komt een einde aan een fraaie reeks waarin BEVO HC zeven wedstrijden op rij won in de Super Handball League.

Starterslening stock.jpg

Peel en Maas wil extra geld voor startersleningen

De gemeenteraad van Peel en Maas besluit volgende week om 1,2 miljoen euro extra beschikbaar te stellen voor startersleningen. Sinds 1 juli 2025 mogen starters een huis kopen tot 345.000 euro. Door deze verhoging hebben meer mensen een starterslening aangevraagd. Het geld in de pot is daardoor sneller op dan gedacht.

KasteelBerckt.jpg

Agenda

Rondleiding door historisch monument Kasteel De Berckt

VVV Baarlo organiseert een rondleiding door Kasteel De Berckt. Je krijgt een uniek kijkje achter de schermen van dit Rijksmonument.

Wateroverlast Maasbree.jpg

Gemeente: wateroverlast Maasbree niet veroorzaakt door nieuwe riolering

De wateroverlast in Maasbree is niet het gevolg van de aanleg van nieuwe riolering of het ontkoppelen van hemelwater. Dat stelt het college van burgemeester en wethouders in antwoord op vragen van de fractie PvdA/GroenLinks.