Panningen, Netherlands

Mooiste kribke in Meijels zorgcentrum

De winnaar in het zorgcentrum ontvangt een bos bloemen Foto: Kribkesroute
Het kribke bij het zorgcentrum St. Jozef Wonen en Zorg in Meijel is gekozen tot het mooiste kribke bij de Kribkesroute. Dat werd zaterdag bekend gemaakt. Met de bekendmaking kwam de tweede editie ten einde.
De redactie | 10 januari 2023 11:07 | Aangepast op 10 januari 2023 11:07
De organisatie kijkt terug op een geslaagde editie, ondanks de wat mindere weersomstandig heden. "Vele inwoners van Meijel hebben genoten van de vele kribkes. Ook waren er vele bezoekers uit de regio naar Meijel gekomen en hebben al wandelend of ook fietsend de kribkes bezocht", zo laat de organisatie weten.

Tweede en derde plek
Ook de kribkes bij Zorgboerderij Koe en Zorgboerderij De Katsberg vielen in de prijzen. Abby uit Meijel won de puzzeltocht.

Dit jaar een nieuwe editie
De Kribkesroute in Meijel keert dit jaar terug. De organisatie was in handen van Yvonne van Mierlo, Louis Verheijen en Pierre Verhees.

Lees meer over:

Meijel|Kribkesroute|

Lees ook

Boek en expositie over 43 Meijelse Indiëstrijders

Op zondag 9 maart presenteert heemkundevereniging Medelo in D’n Binger een nieuw boek: 43 Meijelsen ...

Eerste punten voor Peelpush in B-poule

Na drie wedstrijden in de B-poule heeft Peelpush de eerste punten binnen. De Meijelse volleybalsters...

Open repetitie bij harmonie in Meijel

Hoe voelt het om midden in een harmonieorkest te zitten en samen muziek te maken? Bezoekers van Harm...

Aanhoudingen na uitzending ‘Undercover in Nederland’ in Meijel

De politie heeft dinsdag twee personen aangehouden voor medische misstanden in Meijel. Er werd een o...

Meijel decor voor Tiener Vastelaovesleedjes Konkoer

In Meijel vond zaterdag het Tiener Vastelaovesleedjes Konkoer (TVK) plaats. Dit keer ook met een DJ ...

Achter de schermen bij de Bónte Aovend in Méél

De Bónte Aovend is al jarenlang een vaste traditie in Meijel bij De Kieveloeët, die inmiddels 74 jaa...