Panningen, Netherlands

Naat2 wint liedjesavond Maasbree

De winnaars met de prins van de vereniging Foto: D'n Hab
De groep Naat2 (Naat kwadraat) heeft zaterdagavond de liedjesavond van Maasbree gewonnen. Met het nummer ‘Kloekslaäg’ kregen ze de meeste punten van de jury.
De redactie | 12 november 2023 10:53 | Aangepast op 12 november 2023 10:53
Het is voor het eerst dat de groep de liedjesavond won. De tekst van het nummer is van Maik Smits, Carlo Paulissen, Tim Niëns, Daan Bruijnen, Paul Opstals, Michiel van Diepe en Luuk Mestrom. Het arrangement is van Tom Hoeve.
Naast de winst op de liedjesavond won de groep ook de publieksprijs.

P&M Liedjesfestival
Door de winst in Maasbree mag de formatie D’n Hab uit Maasbree vertegenwoordigen op het P&M Liedjesfestival op 5 januari in Beringe.

Lees ook

Jubilarissen geëerd tijdens Sint-Caeciliaviering in Maasbree

Tijdens de jaarlijkse Caeciliamis in Maasbree worden dit jaar de jubilarissen van de lokale muziekve...

Bestuurder vlucht na forse kop-staartbotsing op N275 bij Maasbree

Op de N275 bij Maasbree heeft donderdagochtend rond 07.15 uur een forse kop-staartbotsing plaatsgevo...

Solar Montageservice uit Maasbree failliet verklaard

Solar Montageservice uit Maasbree is failliet verklaard. Het bedrijf, dat zich bezighield met de ins...

Naat² naar P&M Liedjesfestival namens Maasbree

C.V. D’n Hab uit Maasbree heeft gekozen voor 'Naat²' als inzending voor het P&M Liedjesfestival en h...

Strijd om het Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes morgen in Maasbree

Het Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes (LKZH) gaat morgen van start in het Hoës van Bree in Ma...

Twee leidingbreuken in Baarlo en Maasbree: kookadvies van kracht

In zowel Baarlo als Maasbree zijn maandagavond leidingbreuken ontstaan. Waterleidingmaatschappij Lim...