Panningen, Netherlands
Terug

Óffebek Open Air en Lazy Sunday

c4665c0fe5a7bac2f605c57381f8cb96.jpg

Stichting Kernoverleg veur Óffebek en Jammen bij Harry organiseert in het weekend van 14 en 15 juni 2025 in samenwerking met een aantal lokale ondernemers een laagdrempelig en familiair evenement.

 | Aangepast op
Óffebek Open Air op zaterdag 14 juni
Van 20.30 uur tot 01.00 uur is er een fantastische line-up van artiesten. Namen als New Rising, Midnite Moses en The Dibs zullen optreden op het (vernieuwde) voormalige kerkplein in hartje Offenbeek.

Óffebek Lazy Sunday op zondag 15 juni van 11.00 tot 18.00 uur Locatie: plein in Offenbeek
Van 11.00 uur tot 13.00 uur is er een lunch met livemuziek van Theo vd Kerkhof. Daarna zijn er optredens  door Algorhythm, Group Fitness No Limit, Bigband Nice Compagny en Singphony.

Het thema is relaxed genieten van cultuur, muziek, toneel en proeverijen. Het is een laagdrempelig evenement voor jong en oud en daarom wordt er geen entreegeld gevraagd. Bovendien staat ‘s zondags het hele plein vol met activiteiten voor de jeugdigen (spelen, bouwmaterialen, stormbanen e.d.). Lekkere proeverijen mogen natuurlijk niet ontbreken.

Lees ook

sint-aldegundiskerk-min-qn37marklpgh3iqnmy72akqqktu1hsipu53rcf55vk.jpg

Limburgse gelovigen bespreken toekomst van de kerk

Honderden gelovigen in Limburg gaan de komende weken in gesprek over de toekomst van de katholieke Kerk in het bisdom Roermond. Tijdens drie regioavonden in Noord-, Midden- en Zuid-Limburg zullen zo’n 250 deelnemers de onlangs gepubliceerde toekomstvisie van het bisdom bespreken.

Foto Pasen 2022.jpg

Agenda

Pasen in het Museum: op ontdekkingsreis en paaseieren zoeken

In samenwerking met de Bibliotheek Maas en Peel organiseert Museum Peel en Maas op donderdagmiddag 9 april een speciale activiteit in het kader van Pasen.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Dirigent Hans Breuls.png

Dirigent Hans Breuls neemt afscheid van gezamenlijk orkest Panningen-Kessel

Na dertien jaar neemt dirigent Hans Breuls afscheid van het gezamenlijk orkest van Fanfare Kessel en Harmonie Panningen. Ter gelegenheid daarvan wordt op zondag 19 april een bijzonder afscheidsconcert georganiseerd in het gemeenschapshuis in Panningen (GIK).

werk.jpg

Nieuwe expositie opent op Paasmaandag bij Gallery The ARTpoint in Panningen

In Panningen wordt momenteel gewerkt aan de opbouw van een nieuwe tentoonstelling bij Gallery The ARTpoint. De galerie is deze week tijdelijk gesloten, maar opent op Paasmaandag 6 april om 11.00 uur weer haar deuren voor het publiek.

Raadzaal vergadering Beesel.png

Raad Beesel wijzigt inspraakrecht: inspreken voortaan bij commissievergadering

De gemeenteraad van Beesel heeft een nieuw reglement van orde vastgesteld. Daarin staan de spelregels voor het functioneren van de raad. Een belangrijke wijziging is de manier waarop inwoners gebruik kunnen maken van hun inspraakrecht.