Panningen, Netherlands
Terug

Informatieavond verenigingen OLS 2020

0fc747d8570bb6b8fa77066801143453.jpg

Op maandagavond 20 januari is er een informatieavond voor alle 400 verenigingen in Peel en Maas. Iedereen heeft de mogelijkheid om als vrijwilliger mee te werken aan het OLS, dus ook leden van verenigingen. Deze informatieavond staat in het teken van informeren, enthousiasmeren en vooral aansporen van het bestuur om leden van de vereniging warm te maken om zich als vrijwilliger aan te melden voor het OLS.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
De organisatie laat weten: 'Het OLS is een feest van tradities, van het doorgeven van waarden én van verbroedering. Iedereen helpt mee, want OLS 2020 Meijel: dè rakt òw.' 

Er zullen straks zo’n 1.000 tot 1.500 vrijwilligers van alle verenigingen uit Peel en Maas aan de slag zijn. Die zijn nodig voor de op- en afbouw van het terrein, tijdens het OLS, op het Kinjer-OLS en bij de andere OLS-activiteiten. 

Vanaf eind januari is het mogelijk voor iedereen om zich aan te melden als vrijwilliger. Als lid van een vereniging is het mogelijk om via de betreffende vereniging te werken en wellicht de clubkas te spekken bij een positief resultaat. Op de Facebook- en Instagrampagina’s ‘OLS2020 Meijel’ wordt aangekondigd wanneer men zich kan aanmelden. De informatieavond is op 20 januari 2020 in gemeenschapshuis d’n Binger, Alexanderplein 2, Meijel. Vanaf 19.00 uur is een afvaardiging van elke vereniging van harte welkom. Het aanvangstijdstip is 19.30 uur. Tijdens deze avond wordt iedereen geïnformeerd over het OLS, de werkzaamheden, tegenprestatie en activiteiten. Elke afvaardiging van een vereniging kan zich aanmelden via vrijwilligers@ols2020.eu.

Lees ook

Wouter Hunnekens.jpg

Wouter Hunnekens lijsttrekker D66: “Volle bak inzetten op woningbouw”

D66 doet opnieuw mee aan de gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas. Vier jaar geleden leverde dat de partij twee zetels op. Dit keer voert Wouter Hunnekens uit Panningen de lijst aan. Hij verving eerder tijdelijk raadslid Joyce Tielen tijdens haar verlof en maakte zo al kennis met het raadswerk.

Raadzaal 2026 4.png

Podcast

Danielle Verbugt (VVD) zet in op eerlijkheid, veiligheid en betere communicatie

Danielle Verbugt, nummer twee op de VVD-kieslijst in Peel en Maas, wil zich in de komende gemeenteraad inzetten voor een politiek die eerlijk, transparant en dichtbij de inwoners staat. Dat zei ze deze week in de podcast ‘P&M Kiest: Op weg naar de stembus’ van Omroep P&M.

Veersepad Kessel clean.png

Vijf kandidaat-raadsleden in één straat: Veersepad in Kessel ademt politiek

De aanstaande gemeenteraadsverkiezingen komen aan het Veersepad in Kessel wel heel dichtbij. In die straat wonen namelijk vijf politici die zijn terug te vinden op de kandidatenlijst. Verdeeld over drie partijen wonen ze nog geen honderd meter van elkaar vandaan.

Schermafbeelding 2026-03-03 135932.png

Hoveniersbedrijf Herman Vaessen verhuist naar nieuwe locatie

Voor hoveniersbedrijf Herman Vaessen was vrijdag een bijzondere dag. Het bedrijf is officieel verhuisd naar een nieuwe locatie. Meer dan 100 medewerkers trokken in een lange colonne met bedrijfswagens en materieel naar het nieuwe onderkomen.

Schermafbeelding 2026-03-03 135253.png

Japanse meester op de mat bij Judoclub Helden

Judoclub Helden kreeg het afgelopen weekend een bijzonder bezoek. Dankzij een contact van een scheidsrechter die lid is van de club, kwam een echte judomeester uit Japan lesgeven. Dat was nog niet eerder gebeurd in de geschiedenis van de vereniging.

PhilaVenlo.jpg

Agenda

Phila Venlo Postzegelruilbeurs

Filatelistenvereniging Phila Venlo organiseert een grote postzegelruilbeurs met wilde veiling.