gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

‘The Queen’ wint in Koningslust

aa483df2f60db5d71facaf40ba56a14c

De liedjesavond van de Brookhaze uit Koningslust is vrijdagavond gewonnen door Sjots, sjeif en oeth de naod met het liedje ‘De Queen’ kregen ze de meeste punten.

 | Aangepast op
Het nummer gaat over een dragqueen tijdens de vastelaovend. De groep bestaat uit leden van de hofkapel. De afgelopen jaren won de groep vaker de liedjesavond. Door deze winst staan ze op 13 januari in Baarlo op het P&M Liedjesfestival

Top 3
Besloeteloos ontving een twee plek met het nummer ‘Lang en gelökkig’. Gans get angers werd derde met het liedje ‘Weem wit de waeg’. De presentatie prijs was voor Meine Mutti met het nummer ‘Decadent’.

Jubileum
Dit weekend viert de vereniging haar 6x11 jarig jubileum. Zaterdagavond is er een feestavond. Zondag is de receptie van de vereniging.