Panningen, Netherlands
Terug

Advent Ramen Route Beringe

95d8e98a30f9f8d935523b2e4244ea9e

In aanloop naar kerst is er dit jaar weer de Advent Ramen Route in Beringe.

 | Aangepast op
Bij de ramenroute wordt er iedere dag een nieuw versierd en verlicht raam geopend. Zo ontstaat er niet alleen een alternatieve adventskalender, maar ook een sfeervolle wandelroute door Beringe. Inwoners van het dorp hebben een flyer met de route ontvangen. Ook hangen er posters op diverse plaatsen in Beringe.

Aanmelden
Vind je het leuk om je raam op originele wijze te versieren en te verlichten in kerstsfeer? Woon je in de bebouwde kom? Meld je dan aan voor zondag 3 november via adventramenrouteberinge@gmail.com en geef je naam, adres en telefoonnummer door. Alle deelnemers krijgen persoonlijk bericht wanneer ze hun raam mogen openen. Ook ontvangen ze een handleiding.

Het eerste raam wordt op zondag 1 december geopend en het laatste raam op dinsdag 24 december. In deze periode wordt er elke avond een nieuw versierd en verlicht raam geopend. In totaal gaat het om 24 ramen, die na de kerstdagen nog tot 6 januari 2025 te bewonderen zijn. De organisatie maakt een overzicht zodra de deelnemende adressen bekend zijn. Kijk voor meer informatie op de facebookpagina Advent Ramen Route Beringe.

Iedereen is uitgenodigd (dus ook als je geen raam versierd hebt) om op vrijdag 27 december de route te lopen. Daarna ben je welkom voor een gezellig samenzijn met gratis chocomel en glühwein met iets lekkers bij De Wieksjlaag tussen 19.00 en 20.30 uur.

Belangrijk
Wandelen gebeurt op eigen verantwoordelijkheid; denk aan je eigen veiligheid: draag een reflectiehesje en neem een zaklamp mee.

Lees meer over:

Lees ook

EB9BCA04-6AE7-4D1C-83EB-89DD572C43D5

Kampioensfeest en toneelvoorstelling afgelast vanwege extreme hitte

De extreme hitte heeft ervoor gezorgd dat meerdere evenementen zijn afgelast. Zo zijn het kampioensfeest van HUMBY BEVO HC en een toneelvoorstelling van C.O.M. Meijel geannuleerd. De organisatoren vinden het niet verantwoord om de activiteiten door te laten gaan.

N273 Kessel

Werkzaamheden aan N273 verlopen volgens planning ondanks hitte

De werkzaamheden aan de N273 in Kessel en Kessel-Eik verlopen volgens planning. De afgelopen dagen is het oude asfalt verwijderd en donderdag starten de eerste asfalteerwerkzaamheden op het kruispunt.

Inbraak criminaliteit stock

Gemeente: geen structurele toename van criminaliteit in Kessel

Hoewel er de afgelopen periode verschillende incidenten zijn geweest in Kessel, ziet het college van Peel en Maas geen sprake van een structureel verhoogd criminaliteitsniveau in het dorp. Dat blijkt uit antwoorden op vragen van het CDA naar aanleiding van signalen over criminaliteit en overlast die verschenen op Kessel24.

Het-bouwens

Code rood: Bouwens vrijdag gesloten

Het Bouwens blijft vrijdag dicht vanwege code rood. Dat laat de school weten via social media. Het kan buiten plaatselijk 40 graden worden.

extreme hitte 2

Code rood vanwege extreme hitte: geen afvalinzameling en Milieupark blijft dicht

Vanaf middernacht is in Limburg code rood van kracht vanwege de extreme hitte. Het is de eerste keer dat dit weeralarm in de provincie wordt afgegeven vanwege hitte. De gemeente Peel en Maas heeft maatregelen genomen.

27-6Riverside Lane Duo  promofoto mei 2026

Agenda

Peelpodium: Optreden Riverside Lane Duo afgelast vanwege extreme hitte

Het optreden van Riverside Lane Duo dat zou plaatsvinden op zaterdag 27 juni gaat niet door. Staatsbosbeheer heeft besloten het evenement af te gelasten vanwege de verwachte extreme hitte.