Inwoners van Beringe kunnen zich opnieuw aanmelden voor de Advent Ramen Route. De organisatie wil ook dit jaar tijdens de adventsperiode ramen in het dorp laten verlichten en versieren.
Om de route te kunnen organiseren, zijn er nog wel meer aanmeldingen nodig. Het zou de derde editie worden, na de eerste edities in 2023 en 2024. Vorig jaar ging de Advent Ramen Route niet door omdat er te weinig aanmeldingen waren. Dit jaar duurt de adventsperiode 26 dagen, wat betekent dat er net zo veel deelnemers nodig zijn.
Inwoners die hun raam willen versieren en verlichten, kunnen zich aanmelden via e-mail. Ook mensen die willen helpen met de voorbereidingen zijn welkom. Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar adventramenrouteberinge@gmail.com. Wie wil helpen bij de organisatie, kan dat in de e-mail aangeven.