Panningen, Netherlands
Terug

Böhmische Blaasmuziek in De Bombardon Heythuysen

2bc71ca260cbe35672a55bd39ff4fb73

Cultuurcentrum De Bombardon in Heythuysen is zondag 23 maart omgetoverd tot een podium voor liefhebbers van de Böhmische blaasmuziek.

 | Aangepast op
Twee topkapellen in kleine bezetting 'Einfach Böhmisch' en de uit Duitsland afkomstige formatie 'Blechformat nemen je mee op een muzikale reis vol vrolijke melodieën en traditionele Böhmische blaasmuziek.

De eerste tonen op dit kapellentreffen klinken vanaf 13.00 door Einfach Böhmisch. Het optreden van Blechformat is om 14.45 uur.  
Beide blaaskapellen staan bekend om hun energieke optredens en hun vermogen het publiek mee te nemen in de rijke traditie van de Böhmische blaasmuziek.

Einfach Böhmisch brengt een mix van traditionele en moderne Böhmische melodieën en de Duitse topformatie Blechformat staat garant voor een show vol virtuositeit en musiceert op zeer hoog niveau. Samen brengen ze een afwisselend programma dat van begin tot eind boeit.

Praktische informatie
Datum: Zondag 23 maart
Aanvang: 13.00 uur; zaal open vanaf 12.30 uur
Locatie: Cultuurcentrum De Bombardon, Sint Antoniusstraat 2 in Heythuysen
Ga naar De Bombardon en laat je meevoeren door de vrolijke klanken van Einfach Böhmisch en Blechformat.
92929edb750edcfe82f903d51b88b5c1

Lees ook

f9ea9836-7f3c-4388-98d0-45ca192524da

Lilian Nijskens pakt NK-zilver op 100 meter in Vught

Atlete Lilian Nijskens uit Grashoek heeft zaterdag 6 juni tijdens het NK Masters Atletiek in Vught een zilveren medaille veroverd op de 100 meter bij de vrouwen 60+. Met een tijd van 14,95 seconden bleef zij opnieuw onder de grens van 15 seconden.

Piuspark Toekomstvisie

Gemeenteraad beslist eind juni over extra krediet voor afronding Pius Park

De gemeenteraad van Peel en Maas buigt zich op 30 juni over een voorstel om ruim 1,1 miljoen euro extra beschikbaar te stellen voor de verdere ontwikkeling van Pius Park in Panningen. Met het aanvullende krediet wil de gemeente zowel de lopende werkzaamheden uit fase 2 afronden als onderdelen van fase 3 van het gebiedsplan uitvoeren.

Piet Janssen 90

90-jarige Piet Janssen al 36 jaar vaste kracht op sportpark van VV Koningslust

Iedere donderdagmiddag is hij trouw aanwezig op het sportcomplex van VV Koningslust: de 90-jarige Piet Janssen. Samen met een groep vrijwilligers zorgt hij al tientallen jaren voor het onderhoud van de accommodatie. Inmiddels maakt hij al ruim 36 jaar deel uit van de onderhoudsploeg van de voetbalclub.

TheaterShizzle

Theatershizzle brengt eerste voorstelling naar DOK6 Theater

Wat is nog écht in een wereld vol sociale media, kunstmatige intelligentie en digitale prikkels? Met die vraag neemt theatergroep Theatershizzle het publiek mee in de voorstelling ‘Het duurt maar even’, die op woensdag 1 juli 2026 te zien is in DOK6 Theater.

IMG-20260428-WA0006

Podcast

Podcast over Baron Frits duikt in roerige geschiedenis van Kessel

In de podcast 'Gezichten achter de geschiedenis' staat deze keer het bijzondere levensverhaal centraal van Baron Frits, de laatste adellijke bewoner van Kasteel De Keverberg in Kessel. Te gast is schrijfster en biograaf Annemarie Staaks, die al jaren onderzoek doet naar de intrigerende edelman.

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.