Panningen, Netherlands
Terug

Berden Nazomerloop uitgesteld

b66575a96c6c2119457804f9139fa9af

De Berden Nazomerloop schuift op van zondag 5 september 2021 naar zondag 13 maart 2022. Dat heeft de organisatie van het loopevenement vandaag na wikken en wegen besloten. “Met pijn in ons lopershart hebben wij deze beslissing moeten nemen”, laat de organisatie weten.Onlangs maakte de organisatie nog een nieuw ‘coronaproof’ plan waarmee het evenement zou kunnen voldoen aan alle geldende corona regelgeving. Maar de uitvoering van het plan legt volgens de organisatie van de Berden Nazomerloop ‘veel extra druk’ op de organisatie en de vrijwilligers. “Bovendien zouden wij bijvoorbeeld geen publiek toe mogen laten in het start- & finishgebied. Ook liep het met het aantal inschrijvingen minder storm dan in de afgelopen jaren, waarschijnlijk ook door corona. Daarom schuiven we het evenement door naar 13 maart 2022”, aldus de organisatie.Na de Venloop en de Bridge to Bridge Run is de Berden Nazomerloop het derde grote loopevenement in Venlo dat dit jaar wordt afgelast.

Willemien Wertz |  | Aangepast op

Lees ook

Bijzonder Mobiel 4 Daagse BM4D 2026 Meijel

Mensen met beperking ontdekken De Peel met Bijzonder Mobiel 4 Daagse

Terwijl honderden fietsers deelnemen aan Fiets4Daagse De Peel, is er ook een speciale vierdaagse voor mensen met een beperking. Tijdens de Bijzonder Mobiel 4 Daagse trekken deelnemers met een handbike, ligfiets, scootmobiel of aankoppelfiets door het peelgebied. Vanuit D'n Binger in Meijel rijden zij dagelijks een route van 15, 30 of 45 kilometer.

pexels-vladimirsrajber-18431220

Volledig onttrekkingsverbod voor oppervlaktewater in Limburg vanwege extreme droogte

Vanaf donderdag 17 juli geldt in heel Limburg een volledig verbod op het onttrekken van water uit rivieren, beken en sloten. Waterschap Limburg heeft deze maatregel genomen vanwege de aanhoudende droogte en de ernstige gevolgen voor de natuur. De situatie is inmiddels opgeschaald naar fase rood.

thyas

VYYVER nieuwe naam voor sportcomplex Panningen na fusie

Stichting Thyas en Stichting Sporthallen Helden gaan voortaan verder onder één naam: VYYVER. De nieuwe naam is het resultaat van de fusie tussen beide stichtingen. Daarmee ontstaat één organisatie voor het beheer en de exploitatie van het volledige sportcomplex in Panningen.

wensambulance

Bakkers halen € 4.400 op voor Wensambulance Limburg

Een gezamenlijke actie van twaalf ambachtelijke bakkers uit Noord-Limburg heeft € 4.400 opgeleverd voor Stichting Wensambulance Limburg. De opbrengst is bijeengebracht met de verkoop van het speciale appel-caketaartje Toontje, waarvan per verkocht exemplaar € 2 werd gedoneerd aan het goede doel.

pro-A4jhJ25r

Gezichten achter de Geschiedenis: de nalatenschap van meester Ton

Hij was onderwijzer, dorpshistoricus en bovenal een onvermoeibare verteller van de geschiedenis van Kessel. Meester Ton Hendriks wijdde zijn leven aan het vastleggen van het verleden van Peel en Maas, Kessel en Kasteel De Keverberg. Niet om boeken te vullen of archieven aan te leggen, maar om verhalen levend te houden voor volgende generaties.

HvdG (2)

Peel en Maas moet achterstand huisvesting statushouders inlopen

De gemeente Peel en Maas blijft onder toezicht van de provincie Limburg vanwege een achterstand bij de huisvesting van statushouders. Om te voorkomen dat de provincie zwaardere maatregelen neemt, heeft het college een plan van aanpak opgesteld. Daarmee wil de gemeente de achterstand de komende jaren geleidelijk wegwerken.