Archieffoto
De handballers van Humby Bevo zijn het nieuwe seizoen in de Super Handball League begonnen met een overwinning. De regerend kampioen uit Panningen versloeg promovendus Tachos zaterdag met 39-34.
Tachos bood Bevo lange tijd goed tegenstand. Bij rust stond het 17-17. Ook in de tweede helft bleef het verschil klein. Bij een stand van 29-29 wist Bevo in de laatste tien minuten afstand te nemen.
Blessures
De Panningse ploeg is nog niet volledig ingespeeld. Daarnaast ontbreken de langdurig geblesseerde Martijn Hendriks, Yoran Kremers en Mika de Wilde. In de slotfase profiteerde Bevo van de vermoeidheid bij Tachos en liep het uit naar 39-34.
Live
Volgend weekend speelt Bevo thuis tegen Sporting Pelt. Deze wedstrijd wordt live uitgezonden bij Omroep P&M.