Panningen, Netherlands
Terug

Bibliotheek Maas en Peel start met Afhaalbieb

e8a3eaec5e9b6a7de27e95c87bdf019c.jpg

Alle vestigingen van Bibliotheek Maas en Peel zijn vanaf vandaag gestart met de Afhaalbieb. Klanten kunnen zo toch hun favoriete boeken blijven lenen en inleveren.

Youri Buis |  | Aangepast op
Men kan boeken eenvoudig reserveren door in te loggen op www.debibliotheekmaasenpeel.nl of door de app ‘Bibliotheek Wise’ te downloaden. Na het reserveren wordt er een bevestigingsmail verstuurd. Vervolgens kunnen de abonnees een afspraak maken om de boeken af te komen halen.

Je kunt tijdens de openingstijden van de Afhaalbieb terecht om je pasje te laten zien en de boeken mee naar huis te nemen. Er zijn afhaalmomenten op maandag in Panningen, Kessel, Maasbree en Reuver. Afhaalmomenten in Meijel en Baarlo zijn iedere woensdag. Let bij je bezoek op het dragen van een mondkapje en het aanhouden van de anderhalve meter afstand.

Lees ook

RepairCafé.jpg

Agenda

Repareren in het Repair Café Reuver

Er is weer een Repair Café in de Reuverse Bieb op zaterdag 14 maart van 10.00 tot 13.00 uur. Defecte spullen kun je aanbieden tot 12.30 uur.

DansSalon.jpg

Agenda

DansSalon

Voor iedereen die graag danst is er elke tweede donderdag van de maand een dansmiddag.

649071725_1370488138445152_1192727222919206760_n.jpg

Verkiezingen

Landelijke politici op campagne in Peel en Maas

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart krijgen lokale partijen in Peel en Maas steun van landelijke politici. Zo bracht VVD-minister Thierry Aartsen zaterdag een bezoek aan het centrum van Panningen, waar hij samen met lokale VVD-leden sprak met ondernemers en aandacht vroeg voor het behoud van gratis parkeren. Vrijdag was CDA-Tweede Kamerlid Judith Bühler ook al in Panningen.

BEVO HC - HC Visé.png

Samenvatting

Bekijk hier de hoogtepunten van BEVO HC – HC Visé (31-31)

De handballers van HUMBY BEVO HC hebben zaterdag een punt overgehouden aan het duel met HC Visé in de Super Handball League. In sporthal De Heuf zorgde Julian Mumme met een benutte strafworp in de allerlaatste seconde voor de eindstand: 31-31.

Schermafbeelding 2026-03-09 121627.png

PEC’20 verliest nipt bij koploper Stiphout Vooruit

PEC’20 heeft zondag een nipte nederlaag geleden op bezoek bij Stiphout Vooruit. In een aantrekkelijk duel in de derde klasse G trok de koploper uiteindelijk met 2-1 aan het langste eind.

Schermafbeelding 2026-03-09 105110.png

Samen aan tafel tijdens iftar in Kessel: ontmoeting en verbinding centraal

In Kessel kwamen vrijdagavond zo’n honderd mensen uit de regio samen voor een gezamenlijke iftar-maaltijd. Tijdens deze bijeenkomst werd na zonsondergang het vasten van de ramadan verbroken, maar de avond stond vooral in het teken van ontmoeting en verbinding tussen verschillende groepen in de samenleving.