Panningen, Netherlands

COA-directeur wordt bestuurder bij Regionale Ambulancevoorziening

Rogér Pellemans.
Meijelnaar Rogér Pellemans gaat vanaf oktober aan de slag als bestuurder bij Regionale Ambulancevoorziening in de regio Haaglanden. Pellemans is nu nog directeur opvang en begeleiding bij het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA).
Youri Buis | 28 augustus 2025 14:54 | Aangepast op 28 augustus 2025 14:54
Eerder deze maand kondigde Pellemans zijn vertrek bij het COA aan. De Meijelnaar bekleedde er sinds 2023 een van de drie directieportefeuilles. Via LinkedIn maakte hij donderdag zijn aanstelling bij Regionale Ambulancevoorziening (RAV) Haaglanden bekend.

Beste ambulancezorg ooit
Pellemans laat weten uit te kijken naar het leren kennen van de organisatie en de medewerkers. “RAV Haaglanden staat voor betrouwbare, professionele en mensgerichte ambulancezorg. Vanuit die visie wil ik me inzetten voor de beste ambulancezorg ooit – altijd, overal en voor iedereen,” zo schrijft Pellemans.

Ter Apel
Als directeur bij het COA kreeg Pellemans te maken met grote uitdagingen, waaronder de overbelasting van de opvanglocatie in Ter Apel. Voor zijn tijd bij het COA, was hij onder meer directeur Nationale Veiligheid bij onderzoeksinstituut TNO en vestigingsdirecteur van Detentiecentrum Rotterdam.

Lees meer over:

Bestuurder|Roger Pellemans|COA|

Lees ook

Verlenging noodopvang Middenpeelweg nog geen hamerstuk

De meeste partijen in de gemeenteraad van Peel en Maas lijken positief tegenover een verlenging te s...

Gemeente Peel en Maas wil noodopvang asielzoekers Maasbree verlengen

De gemeente Peel en Maas gaat bekijken of de noodopvang voor asielzoekers aan de Middenpeelweg in Ma...

Meijelnaar Rogér Pellemans stopt als directeur bij COA

Rogér Pellemans uit Meijel stopt per oktober als directeur opvang en begeleiding bij het Centraal Or...

Voetbalclub MVC’19 vangt jonge vluchtelingen op binnen de jeugdteams: ‘Voetbal is hier echt een bindmiddel’

Sinds de komst van de opvanglocatie in Maasbree spelen meerdere kinderen en jongeren uit het azc mee...

Bewoners opvanglocatie Maasbree steeds vaker aan het werk

Steeds meer bewoners van de opvanglocatie in Maasbree zijn actief aan het werk. Volgens locatiemanag...

Vanaf vrijdag: drieluik over opvanglocatie COA in Maasbree

Al ruim een jaar is de voormalige locatie voor arbeidsmigranten in Maasbree ingericht als opvangplek...