Panningen, Netherlands

COOP in Baarlo wordt PLUS

De Baarlose supermarkt wordt momenteel verbouwd Foto: PLUS Baarlo
De COOP in Baarlo opent vanaf woensdag de deuren als een PLUS Supermarkt. De winkel wordt momenteel verbouwd. De vernieuwde winkel wordt woensdag om 9.00 uur geopend.
De redactie | 19 juni 2022 20:12 | Aangepast op 19 juni 2022 20:12
De komende jaren worden de COOP supermarkten een PLUS supermarkt. Ook de supermarkten in Blerick, Steyl, Maasbree, Kessel en Meijel gaan over van COOP naar PLUS.

Sterke speler
Het ombouwen van Coop- naar PLUS-winkels duurt naar verwachting drie jaar. Het voornemen van PLUS en Coop om samen verder te gaan, werd vorig jaar september bekendgemaakt. Zij denken samen een ‘sterke, toekomstbestendige en concurrerende speler’ in ons land te zijn en hun kosten met 50 miljoen euro te kunnen drukken.

Lees meer over:

Baarlo|COOP|Supermarkt|PLUS|

Lees ook

Woning in Baarlo zes maanden gesloten na vondst grote hoeveelheid drugs en vuurwapen

De burgemeester van Peel en Maas heeft een woning aan de Voorste Horst in Baarlo voor een periode va...

Veertiende waterleidingbreuk in Baarlo houdt kapperszaak Caroline opnieuw dicht

In Baarlo zitten sinds maandagavond tientallen huishoudens zonder water door een leidingbreuk in de ...

Twee leidingbreuken in Baarlo en Maasbree: kookadvies van kracht

In zowel Baarlo als Maasbree zijn maandagavond leidingbreuken ontstaan. Waterleidingmaatschappij Lim...

Baarlonaar Piet Cootjans ontvangt Cultuurprijs Peel en Maas 2025

Piet Cootjans uit Baarlo heeft vrijdag de Cultuurprijs 2025 ontvangen. Met deze jaarlijkse prijs eer...

Eigenaar beachclub ontkent schuld, biedt wel 250.000 euro voor slachtoffers dakterrasdrama

De eigenaar van de ingestorte beachclub op Mallorca zegt dat niet hij, maar de plaatselijke gemeente...

Vernieuwd parkeerterrein AH Jan Linders in Panningen eind november open

Met een feestelijk moment wordt op woensdag 26 november officieel het vernieuwde parkeerterrein bij ...