Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.
Meer evenementen in de regio Peel en Maas en Beesel kun je vinden op onze speciale agenda pagina.
Ook jouw evenement kan gratis op onze website, radio, TV en TekstTV geplaatst worden. Laat het ons weten via redactie@omroeppenm.nl
Kijk op de website van de organisatie voor de meest recente informatie.
De Kloostertuin in Reuver vormt zaterdag 22 augustus opnieuw het decor voor ‘Piknikke bie de zusters’. Van 12.00 tot 17.30 uur is iedereen welkom en de toegang is gratis. Bezoekers kunnen hun eigen eten meenemen, een plekje uitzoeken in de Kloostertuin en daar samen genieten van de picknick. Wie iets wil drinken, kan ter plaatse koffie, thee, frisdrank, bier en wijn kopen.
Repair Café Bibliotheek Baarlo
Zaterdag 22 augustus van 10.00 tot 12.00 uur.
Peelpodium zaterdag 22 augustus - Jee & Vee
Een duo, bestaande uit twee Brabantse muzikanten die hun sporen in de muziekwereld ruimschoots verdiend hebben. Zij brengen een mix van 60’s en 70’s nummers, bestaande uit de wat oudere blues, pop en singer-songwriters nummers. De optredens zijn om 13.30 uur en 15.00 uur in het overdekte Amfitheater van het Buitencentrum. Entree is een vrijwillige bijdrage die ten goede komt aan het Peelpodium. Het Buitencentrum van Staatsbosbeheer ligt aan de Moostdijk 15 te Ospel.
Muziek onder de Toren Panningen
Op zaterdag 22 augustus kunnen bezoekers de hele middag genieten van De Reulsberger Muzikanten (13.30 tot 16.45 uur).
Kermis Kessel-Eik
Van zaterdag 22 tot en met dinsdag 25 augustus 2026 is er kermis in Kessel-Eik. Zaterdag 22 augustus is om 17.00 uur de officiële opening door een wethouder. Na de toespraak draaien de attracties 15 minuten gratis.
Museum Peel en Maas Helden
Tentoonstelling over de geschiedenis van speelgoed en speelgoedwinkels. De expositie is nog te bezoeken tot en met begin november. Openingstijden tot en met september van woensdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur.
Museum Beesel
Expositie over het leven en werk van Piet Schoenmakers. De expositie toont werken uit het oeuvre dat wordt beheerd door de Stichting Piet Schoenmakers. Daarnaast is ook keramiek te zien dat hij voor St. Joris ontwierp, waaronder vazen, beeldjes en gebruiksvoorwerpen. Geopend op zondagen tot en met 27 september tussen 11.00 en 17.00 uur.