Voor het eerst in jaren staan ook de Breurkes weer op het podium bij de liedjesavond. Zij besloten enkele jaren geleden om ruimte te maken voor andere artiesten, nadat zij enkele jaren achter elkaar hadden gewonnen. Dit jaar doen ze opnieuw mee met de Aod Prinse Kepèl. Samen behaalden ze dit jaar nog de LVK finale met FC Limburg.
Deelnemers
Bij de deelnemers enkele bekende namen. Zo doen Greuner macht Schöner, Ginne Sjteek, Jonk en Wies, De 8 Halve, ZGS de Heise Haspels, 3 kier niks, De Kwante Diekzèk, De Breurkes & APK, Wir us get Angers, KACK en Kos Erger mee.
Nieuw leven
De liedjesavond van de Kuus Oeht Kepèl werd enkele jaren geleden nieuw leven ingeblazen, toen er maar één opgave was. Uiteindelijk heeft dat geresulteerd in een nieuwe avond met dus meer aanmeldingen. De winnaar van de liedjesavond staat volgend jaar op het P&M Liedjesfestival in Beringe.