Panningen, Netherlands
Terug

FavoRIET heeft een eigen schoolbieb

7ab1fd73c0e952669c506c3ea53a4155.jpg

Op OBS FavoRIET en de Fontein is dinsdag een schoolbibliotheek geopend. In samenwerking met de bibliotheek Maas en Peel is er nu een plek ingericht voor de boeken van de school.

 | Aangepast op
"Na de fusie tussen de Nieuweschool en de Wissel lagen de boeken overal verspreid", vertelt leescoördinator Ank Slots van de school. "Met hulp van ouders en medewerkers van de bibliotheek hebben we op het podium van de school een bieb gerealiseerd."

Boekenbühne
Kinderburgemeester Saar Fransen mocht de naam van de bieb onthullen, die de toepasselijke naam Boekenbühne heeft gekregen. Saar, die op de school zit, denkt dat er nu meer gelezen gaat worden. "Deze bieb maakt het lezen leuker. Zeker als iedereen straks een biebpasje heeft."

Na de opening werden er workshops gegeven door schrijvers en illustrators.