Panningen, Netherlands
Terug

Finale Breetse Beugelkampioenschappen ‘De Treffers’ Maasbree

054c1efa1fe763ee18dcb4b1d76eafd3.jpg

In het clublokaal van ‘De Treffers’ aan de Breetse Peelweg in Maasbree vonden onlangs de finalerondes van het jaarlijkse tweetal toernooi plaats. Op de mooi geharkte banen werd gestreden om de felbegeerde wisseltrofee.

 | Aangepast op
Na zes voorronden waren 12 van de 44 tweetallen overgebleven. In de finaleronde werd in 4 poules van 3 stel gespeeld. Na twee spannende halve finales drong het stel Laura Niens-Wijnen/Tim Wijnen en Joep Wijnen/Pascal Leenders door tot de grote finale.

De finale werd op topniveau gespeeld en ging gelijk op tot 26-26. Doordat Tim in een bijna gewonnen positie jammerlijk op de ring mistte, konden Joep en Pascal met 30-28 toch de overwinning opeisen. Laura en Tim eindigden op de tweede plaats.

Erik Nijssen, wethouder van sportzaken van de gemeente Peel en Maas, was bij de prijsuitreiking. Hij was onder de indruk van het geboden spel en had veel geleerd tijdens de finale. Bij het beugelen komt meer kijken dan alleen de bol door de ring spelen. Het is ook een tactisch spel en de wedstrijd kan snel draaien.

De winnaars kregen de wisseltrofee overhandigd en ook een ‘schlaeger’ met inscriptie en een jaar lidmaatschap van ‘De Treffers”. Iedereen die de finaleronde had bereikt kreeg een bos bloemen en een ‘Treffersmok’ met inhoud overhandigd. Na de prijsuitreiking zorgde Joekskapel Toemarop voor een muzikale bijdrage.

Het was een zeer geslaagd toernooi met een ongekend groot aantal deelnemers (88) die eens wilden proeven aan de beugelsport.
De volgende editie is in december 2023.

Lees meer over:

Lees ook

Hoogmis van het Zuiden.png

Blackbird en andere Limburgse artiesten geven ‘Hoogmis van het Zuiden’ op Pinkpop

Een bijzondere productie is toegevoegd aan komende jubileumeditie van Pinkpop. Het festival heeft voor de line-up van zondag 21 juni de eerste ‘Hoogmis van het Zuiden’ aangekondigd. Daarin speelt onder anderen de Kesselse zangeres Blackbird een rol.

WhatsApp Image 2026-05-25 at 17.58.28.jpeg

Internationale topclubs naar Panningen voor negende editie Jorrit Hendrix U11 Cup

Sportpark Panningen-Noord staat op zaterdag 6 en zondag 7 juni 2026 opnieuw in het teken van internationaal topjeugdvoetbal. De negende editie van de Jorrit Hendrix U11 Cup powered by Stogger Turf Care brengt twaalf topclubs uit zes landen naar Peel en Maas.

708468785_1009168371455097_3458259656035112331_n.jpg

Barbecue vat vlam aan Kampsteeg in Meijel

De brandweer is maandagavond uitgerukt voor een brand aan de Kampsteeg in Meijel. Daar stond een barbecue in brand. De melding kwam rond 20.24 uur binnen bij de meldkamer.

vlag baarlo.png

Oud vaandel schutterij Baarlo krijgt nieuwe bestemming in Limburgs Schutterij Museum

Het oude vaandel van Schutterij St. Antonius & St. Petrus Baarlo heeft een nieuwe bestemming gekregen in het Limburgs Schutterij Museum. Het historische vaandel werd deze week officieel overgedragen tijdens een bijzondere overtocht over de Maas met het veer richting Steyl.

voetbal.jpg

PEC’20 sleept punt uit vuur, Helden grijpt naast periodetitel

In de derde klasse G heeft PEC’20 op de valreep een punt gepakt in het uitduel met IVO Velden. Helden zag ondertussen de hoop op de derde periodetitel vervliegen door een nederlaag tegen kampioen Stiphout Vooruit. Ook zijn de schema’s voor de nacompetitie bekendgemaakt voor Kessel, Baarlo, Bevo en Koningslust.

ee2f8c0e6de721722104ac4b426d47ec.jpg

Agenda

Kienen Actief 50plus Grashoek

Actief 50plus Grashoek organiseert een kienmiddag met mooie prijzen.