Panningen, Netherlands

Getuigen gezocht van bedrijfsinbraak in Maasbree

De politie zoekt getuigen van een bedrijfsinbraak aan de Groesweg in Maasbree. De inbraak vond plaats tussen donderdag 17.00 uur en vrijdag 9.30 uur.
Youri Buis | 21 februari 2025 17:00 | Aangepast op 21 februari 2025 17:00
Mogelijk is er een witte bus bij de inbraak gebruikt, aldus de politie in een getuigenoproep. De verdachte(n) zijn gevlucht via de Venloseweg. Het is niet bekend of de inbrekers buit hebben gemaakt.

Getuigen gezocht
Buurtbewoners die iets verdachts hebben waargenomen dat te maken zou kunnen hebben met de inbraak, worden verzocht dit te melden bij de politie. Dit kunnen bijvoorbeeld vreemde personen of voertuigen zijn die zich op de locatie van het misdrijf bevonden. Ook informatie die men opvangt van andere getuigen kunnen helpend zijn, net als camerabeelden of geluidsopnamen.


Lees ook

Twee auto’s botsen op kruispunt bij afrit A67

Op het kruispunt van de A67-afrit en de N277 zijn donderdag twee auto’s met elkaar in botsing gekome...

Automobilist onder invloed staande gehouden in Helden

Een automobilist is dinsdagavond staande gehouden door de politie in Helden. Tijdens een surveillanc...

Stinkpop viert zesde editie bij het Mafcentrum in Maasbree

In Maasbree vindt zaterdag de zesde editie van het festival Stinkpop plaats. Wat in 2018 begon als e...

Bewoners opvanglocatie Maasbree steeds vaker aan het werk

Steeds meer bewoners van de opvanglocatie in Maasbree zijn actief aan het werk. Volgens locatiemanag...

Fietsster gewond bij aanrijding op N275 in Maasbree

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de N275 in Maasbree. Dit gebeurde to...

MVC’19 viert 30 jaar G-voetbal: “Plezier staat bovenaan”

De G-afdeling van MVC’19 viert dit jaar haar 30-jarig jubileum. De Maasbreese voetbalclub was een va...