Drie handbalsters uit Peel en Maas kwamen afgelopen weekend in actie in Europees verband. In zowel de European League als de European Cup lieten zij zich zien op het internationale podium.
In de European League verloor Pam Korsten met haar Duitse club Oldenburg van Rapid București. De Roemeense ploeg, met Estavana Polman die drie keer het net wist te vinden, won het duel met 34-30. Rapid București boekte daarmee de tweede overwinning in drie groepswedstrijden.
In dezelfde poule speelden Viborg en Brașov gelijk. Op Deense bodem eindigde het duel in 33-33. Namens de Roemeense ploeg Brașov leverden onder anderen Haggerty (twee doelpunten) en Harma van Kreij (drie treffers) een bijdrage aan de score. Van Kreij komt uit Geijsteren en heeft eveneens haar roots in Noord-Limburg.
Ook in de European Cup was er succes voor een handbalster uit de regio. Minke van Katwijk plaatste zich met Cabooter Fortes Venlo voor de laatste acht van het toernooi. De Venlose ploeg wist door te stoten naar de kwartfinales, waarbij Van Katwijk zelf drie keer tot scoren kwam.