In de eerste helft bleven beide ploegen
dicht bij elkaar. Wel was BEVO HC de betere partij en stond het nagenoeg het hele eerste bedrijf op een kleine voorsprong. Halverwege stonden de Panningenaren met 15-12 voor.
Overwinning
Het duel werd na rust beslist. De Belgen kwamen meermaals terug van een achterstand, waardoor BEVO HC het onnodig spannend maakte. Aan de hand van invaller Melle van Katwijk, die 20 minuten voor tijd binnen de lijnen kwam, trok BEVO HC het spel opnieuw naar zich toe. Het resulteerde in een 34-30 zege voor de Panningse club.
Zesde plek
Dankzij deze overwinning heeft BEVO HC de zesde plek in de Super Handball League heroverd, al heeft nummer zeven HV Aalsmeer nog wel een wedstrijd tegoed. Komende zaterdag kan de ploeg van coach Bartek Konitz op dertien punten komen, als er gewonnen wordt van Hubo Handbal. Dat duel, opnieuw een thuiswedstrijd, begint om 20.15 uur in De Heuf en is wederom live te zien op Omroep P&M.
Bekijk hieronder de hoogtepunten of de hele wedstrijd terug.