Vanwege corona werd de leeftijd van de jeugdraad al hoger. Momenteel zitten jeugdigen uit de derde klas van de middelbare school in de jeugdraad. De vereniging laat weten te merken dat deze jongeren liever hun eigen plan trekken. Daarom heeft de vereniging besloten om terug te gaan naar een jongere groep.
Andere samenstelling
Alle kinderen die geboren zin in de jaren 2010, 2011 en 2012 kunnen zich opgeven voor de jeugdraad. “Daardoor krijgen we een andere samenstelling, met meerdere leeftijdsgroepen door elkaar. Kinderen kunnen samen met vrienden en vriendinnen uit andere schooljaren in de raad komen.” Ook kunnen kinderen langer in de jeugdraad zitten.
InformatieavondOp 17 juni wordt er door de vereniging een informatieavond georganiseerd in de Troubadour. Na deze avond is het mogelijk om kinderen op te geven voor de vastelaovend van 2025.