Het geplande jubileumweekend van Jumbo Phicoop Meijel op zaterdag 26 en zondag 27 september gaat niet door. Volgens de supermarkt zijn er onvoldoende tickets verkocht.
Met het feestelijke weekend wilde Jumbo Phicoop samen met klanten het vijfjarig bestaan van de winkel vieren. Op het programma stonden het Kids & Fun Festival, het Top 2000 Festival met De Heeren van Aemstel en René van Beeten, en Frühshoppen. Alle activiteiten zijn geannuleerd.
Kaartje inleveren
Mensen die al een kaartje hebben gekocht, kunnen dit inleveren bij de servicebalie van Jumbo Phicoop Meijel. Zij krijgen het volledige aankoopbedrag terug.
Jammer
De supermarkt noemt de annulering „ontzettend jammer” en bedankt iedereen voor het begrip. Tickethouders wordt gevraagd het bericht met anderen te delen, zodat zoveel mogelijk bezoekers op tijd op de hoogte zijn.