Panningen, Netherlands
Terug

Kleurrijke expositie in Maasbree

e995406069dd3db1c2dab1b11b87ba5e.jpg

In de bibliotheek in Maasbree is vrijdagavond een expositie geopend met werken van Felix en Anneke Nene.

 | Aangepast op
Het stel leerde elkaar kennen in Zimbabwe. Sinds 2019 wonen ze in Nederland, maar Zimbabwe en z’n kleurenrijkdom zijn dagelijks aanwezig in hun leven.

Kunst
Anneke studeerde aan de kunstacademie in Maastricht. Door hun gezamenlijke liefde voor kleuren en patronen sloot de creativiteit naadloos op elkaar aan. Felix concentreert zich voornamelijk op schilderkunst en Anneke werkt meestal met zachtere materialen als textiel en klei. Maar het duo experimenteert ook met andere creatieve disciplines als tekenen, fotografie en schrijven.

De kleurrijke werken hangen in de bieb in Maasbree. Met een feestelijke bijeenkomst kwamen familie, vrienden en bekenden kijken naar de voorstelling. Nog tot medio april zijn de werken te zien.

Lees meer over:

|

Lees ook

bibliotheek, boeken

Limburgers met laag inkomen krijgen gratis toegang tot bibliotheken

De Provincie Limburg geeft meer dan duizend inwoners met een laag inkomen gratis toegang tot de bibliotheek. Het doel is laaggeletterdheid te verminderen en mensen te helpen beter te leren lezen en schrijven.

Ambulance stock.jpg

Scooterrijders gewond bij aanrijding in Reuver

Op het kruispunt van de Broeklaan en Marialaan in Reuver zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 23.30 uur een auto en een scooter met elkaar in botsing gekomen.

Stemmen verkiezingen ai.jpg

Podcast

Terugblik op de verkiezingen in Peel en Maas

De gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas hebben een duidelijke winnaar opgeleverd. Lokaal Peel en Maas werd opnieuw de grootste partij en groeide naar twaalf zetels, twee meer dan vier jaar geleden. Daarmee ligt het initiatief voor de coalitievorming bij de partij van lijsttrekker Tijs van Lierop. In de podcast ‘P&M Kiest: Op weg naar de stembus’ blikken Bart Nelissen en Youri Buis terug op de gemeenteraadsverkiezingen.

Weekend.jpg

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

live.png

Baarlo dit weekend in het teken van KD Live: tributebands op podium

Dit weekend vindt de tweede editie van Kastelendorp Live plaats in De Berckt in Baarlo. Twee dagen lang staat de muziek centraal, met een line-up van tributebands.

groenling.jpg

Onderwijs

De Groenling opnieuw Klassewerkplek: team scoort 8,9 op werkgeluk

Basisschool De Groenling in Panningen heeft voor de derde keer op rij het predicaat Klassewerkplek behaald. Het keurmerk wordt toegekend aan scholen die zich onderscheiden in goed werkgeverschap en het bevorderen van werkgeluk.