Panningen, Netherlands

Mark Basten lid van verdienste RKMSV

Mark Basten is tijdens de algemene Ledenvergadering van RKMSV benoemd tot lid van verdienste van de club. Mark is al jarenlang actief betrokken als vrijwilliger bij de club.
De redactie | Henk Janssen | 27 oktober 2022 09:12 | Aangepast op 27 oktober 2022 09:12
Zo heeft hij onder andere in de jeugdcommissie gezeten en ook in de begeleiding van de jeugd heeft hij een rol gespeeld. Hij is coach geweest van RKMSV 2 en is volgens de club heel wat jaren coach van 'Ut Achtste' en later RKMSV 35+1 geweest.

In voetsporen vader
Verder zat Basten in de jubileumcommissie voor het 90-jarig jubileum en het 100-jarig jubileum. Met deze onderscheiding treedt Mark in de voetsporen van zijn vader Henk, die ook lid van verdienste is.

Lees meer over:

Meijel|RKSMV|

Lees ook

Ruben Janssen (11) wint zilver op internationaal taekwondotoernooi

De 11-jarige Ruben Janssen uit Meijel heeft zaterdag een zilveren medaille gewonnen op een internati...

Peelhorst en Maasvallei zet nieuwe stap richting UNESCO-erkenning

De Peelhorst en Maasvallei is een stap dichter bij de titel UNESCO Global Geopark. Woensdag tekenden...

Edje Philipsen uitgeroepen tot prins van CV De Kieveloeët

Edje Philipsen is de nieuwe prins van De Kieveloeët uit Meijel. In een bomvolle zaal bij de Heere va...

Meijel krijgt historische canon

Al meer dan vijftien jaar worden in Nederland historische canons opgesteld: overzichtelijke samenvat...

Uitzendbureau moet dwangsom betalen voor huisvesten arbeidsmigranten in Meijel

De Raad van State heeft bepaald dat Metaal Flex de dwangsom moet betalen die de gemeente Peel en Maa...

Nieuw ontmoetingsmoment voor ouders in Meijel: Koffie & Kids Keffee

In Meijel is een nieuw initiatief gestart: het Koffie & Kids Keffee. Een plek waar (aanstaande) oude...