gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Martijn Kardol terug in het theater

88ae99f2eb049aed6b00681813ce3b6d

Martijn Kardol waagt een poging tot een compleet frisse start met cabaretvoorstelling in DOK6 Theater Panningen.

 | Aangepast op
Zaterdag 5 april aanvang 20.15 uur

Na drie avondvullende cabaretprogramma’s en afgelopen theaterseizoen zijn musicaldebuut, is Martijn terug in het theater met een nieuwe solo. Verwacht een mix van pijnlijk herkenbare situaties, absurde wendingen en hilarische anekdotes.

Hoe mooi zou het zijn als je met één druk op de knop alles opnieuw kon beginnen? Nieuwe kansen, een schone lei. Martijn probeert het met een kind, een nieuwe woonplaats en een gloednieuwe voorstelling. Maar hoe fris blijf je na anderhalf uur op het podium? En helaas, sommige dingen reset je niet zomaar, de Belastingdienst weet je nog steeds te vinden en je blijkt toch meer op je ouders te lijken dan je dacht.

Je komt allemaal wel op een punt in je leven, waarop een frisse start erg Welkom is. Bang dat je geschiedenis je blijft achtervolgen? Tsja, dat is nu eenmaal De Situatie. En hoeVer van je bed het ook lijkt, ooit komt het op je pad.

Genieten van een avondje cabaret. Een kaartje kun je bestellen via de website van DOK6 (3x theater voor 33,00 euro).

Lees meer over:

Lees ook

Aziatische hoornaar

Nest Aziatische hoornaars in Kessel kan toch veilig worden verwijderd dankzij vrijwilligers

Het nest van Aziatische hoornaars aan het Veersepad in Kessel kan toch veilig worden verwijderd. Eerder liet de gemeente Peel en Maas weten dat het nest zou blijven hangen vanwege veiligheidsrisico's. Inmiddels heeft de aannemer alsnog een oplossing gevonden, mede dankzij de inzet van vrijwilligers.

Persfoto - Nikki

Kesselse Nikki Selen brengt debuutsingle ‘Hold on Tight’ uit

De Kesselse singer-songwriter Nikki Selen heeft haar debuutsingle ‘Hold on Tight’ uitgebracht. Met het nummer presenteert ze een mix van moderne country en pop, met een persoonlijke boodschap over doorzetten, opgroeien en jezelf niet verliezen. De single is de eerste voorbode van haar aankomende debuutalbum ‘Pretty Petty’.

hormonenshow

Tanja Jess en Vivian Reijs lachen de overgang tegemoet in DOK6 Theater

De overgang is voor veel vrouwen geen lachertje. Slecht slapen, stemmingswisselingen, haaruitval en opvliegers: het hoort er allemaal bij. Toch bewijzen Tanja Jess en Vivian Reijs dat er ook genoeg te lachen valt. Donderdag stonden de twee met hun voorstelling ‘De grote hormonenshow’ in DOK6 Theater in Panningen. Met humor, persoonlijke verhalen en praktische tips namen ze het publiek mee in de wereld van hormonen.

laefplein

Sanering vervuilde grond bij Laefplein in Maasbree van start

De sanering van vervuilde grond bij het Laefplein in Maasbree begint woensdag 21 oktober. Tijdens de werkzaamheden aan het nieuwe plein werd aan de Dorpstraat, ter hoogte van huisnummer 50, bodemverontreiniging aangetroffen. De grond moet worden verwijderd voordat de werkzaamheden aan het plein verder kunnen.

Trap-er-niet-in

Agenda

‘Trap er niet in’; eerste hulp bij babbeltrucs en internetfraude

In De Wieksjlaag in Beringe is woensdag 4 november van 14.00 tot 16.00 uur de voorstelling ‘Trap er niet in’.

vastelaovend carnaval

OM vervolgt prins Panningen niet na incident op prinsenreceptie

De prins van de Kuus oeht Kepèl wordt niet strafrechtelijk vervolgd voor grensoverschrijdend gedrag tijdens de prinsenreceptie van carnavalsvereniging De Brookhaze. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft besloten de zaak te seponeren na politieonderzoek.