gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Monique Lemmen schiet zich tot koning in Baarlo

Image-1

Monique Lemmen is zondag 30 augustus koning geworden van schutterij St. Antonius & St. Petrus in Baarlo. Tijdens het jaarlijkse koningsvogelschieten wist zij na elf rondes de vogel naar beneden te halen.

Dertien leden van de Baarlose schutterij streden zondag om de koningstitel. Na de openingsschoten door onder anderen beschermheer Jan Berden, Sander Janssen, de voorzitter en de regerend koning, begon de wedstrijd. In de elfde ronde zorgde Lemmen voor de beslissende treffer. Zij is daarmee koning van de schutterij voor het seizoen 2026-2027.

Jeugd
Ook bij de jeugd werd om de titel gestreden. Lizzy Janssen wist de jeugdvogel naar beneden te halen en mag zich opnieuw jeugd-schutterskoning noemen.

Start van de dag
De dag begon voor de schutterij al om 8.00 uur op de Markt in Baarlo. Van daaruit werd de regerend koning thuis afgehaald, waar de leden koffie en vlaai kregen aangeboden. Aansluitend woonde het gezelschap de heilige mis bij.

Na de mis marcheerde de schutterij naar het kerkhof. Bij het eigen monument werd een groet gebracht aan de overleden broeders en zusters. Vervolgens ging het naar het schuttersterrein voor een gezamenlijke brunch.

Installatie
Na het koningsvogelschieten werd Lemmen officieel geïnstalleerd als nieuwe koning. De feestelijke dag werd daarna gezamenlijk afgesloten.

De laatste wedstrijd van het buitenseizoen staat voor de Baarlose schutterij gepland op zondag 27 september. Die wedstrijd vindt plaats bij de schuttersvrienden in Grashoek.

Image-4

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

BEVO TV talkshow

BEVO TV

Handballers BEVO HC beginnen aan nieuw seizoen met hoge ambities

BEVO HC begint het nieuwe handbalseizoen zaterdag met dezelfde ambitie als vorig jaar: opnieuw meedoen om de prijzen. De ploeg uit Panningen eindigde vorig seizoen als vijfde en veroverde vervolgens de Super Handball League. Toch wacht de club een nieuwe uitdaging. Met vijf nieuwe spelers en meerdere langdurig geblesseerde spelers moet coach Bartek Konitz opnieuw een team bouwen.

Sportpaviljoen-Maasbree-entree-beachveld_bron_Lichtstad Architecten

Nieuwe sporthal Maasbree krijgt warmtepompen, zonnepanelen en accu

De nieuwe sporthal in Maasbree krijgt een duurzaam energiesysteem met warmtepompen, zonnepanelen en een accu. De batterij moet onder meer voorkomen dat de sporthal tijdens piekmomenten te veel stroom van het elektriciteitsnet vraagt.

arriva-bus

Reizigers opgelet: woensdag 9 september staakt het ov

Op 9 september gaat het landelijke ov staken. Naar aanleiding tot Prinsjesdag op 15 september heeft vakbond FNV een groot aantal stakingen aangekondigd. De grootste drijfveer achter de stakingen is het feit dat het kabinet miljarden wil bezuinigen op sociale zekerheid. Waarom is FNV nu zoveel aan het staken en welke gevolgen heeft dit voor de gemeenten Peel en Maas en Beesel?

6-9Ehā MoaKvKunsten

Agenda

Kapel voor de Kunsten: Saxofoonkwartet Ehā Moa

Ehā Moa is een Nederlands saxofoonkwartet uit de regio Peel en Maas.

Bevo Hc in actie Silke Hermkens

Super Handball League

Voorbeschouwing: wie kan kampioen BEVO HC van de troon stoten?

Dit weekend beginnen de zeven beste Belgische en zeven beste Nederlandse handbalploegen weer aan de strijd om de titel in de Super Handball League. De grote vraag is wie zich aan het einde van het seizoen de nieuwe kampioen mag noemen en daarmee HUMBY BEVO HC opvolgt.