gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Muziek onder de Toren Panningen

De werkgroep Cultuur in Peel en Maas organiseert wekelijks een muziekoptreden aan het Raadhuisplein onder de Toren in Panningen. Elke zaterdag van april tot en met september worden twee optredens gegeven.

Redactie |  | Aangepast op

Op zaterdag 18 juli kunnen bezoekers tussen 13.30 en 15.00 uur genieten van de muziek van Kapela Pohoda uit Panningen e.o.,  een stamgast bij Muziek onder de Toren.

Later op de middag tussen 15.15 en 16.45 uur kun je luisteren naar Kleine Dorpskapel uit Nederweert, inmiddels ook een graag geziene kapel Onder de Toren.

Luister en geniet. De entree is gratis. De optredens vinden plaats onder de Toren op het Raadhuisplein in Panningen. Bij extreem weer kunnen optredens worden afgelast. Volg de bekendmakingen via de facebookpagina van ‘Muziek onder de Toren’.

Elke zaterdagmiddag van april tot en met september vormt het podium onder de Toren aan het Raadhuisplein in Panningen het decor voor afwisselende muziek.

Muziek onder de Toren wordt georganiseerd door de Werkgroep Cultuur in hartje Peel en Maas. De werkgroep wil bezoekers van het Panningse centrum laten zien hoe mooi het is om in groepsverband muziek te maken. De organisatie is er weer in geslaagd een gevarieerd programma samen te stellen.

zaterdag 25 juli Blaaskapel Die Zwei Dörfer 

Lees meer over:

Lees ook

WAVE

Erik Kierkels uit Panningen toont dertig sculpturen tijdens eenmalige expositie

De uit Panningen afkomstige kunstenaar Erik Kierkels presenteert zondag 6 september een grote, eenmalige expositie in Kunstcentrum Weert. Bezoekers kunnen daar kennismaken met ongeveer dertig sculpturen, voornamelijk gemaakt van Bullseyeglas. Daarnaast toont Kierkels nieuw werk in brons.

Chenell Taylor

Van Panningen naar de wereldtitel: Chenell Taylor maakt familiedroom waar

Van Miss Limburg naar een internationale titel. Chenell Taylor uit Panningen mag zich sinds kort Miss Tourism World 2026 noemen. Achter de kroon en de internationale aandacht schuilt een verhaal over ambitie, culturele identiteit en familie. De overwinning betekent voor Taylor namelijk meer dan persoonlijk succes: ze maakt er ook een droom van haar overleden oma mee waar.

wilbert

Wilbert Beurskens opnieuw naar Bosnië ‘Hoe dichter bij de grens, hoe spannender het wordt’

Deze week overleed Ratko Mladić, de Bosnisch-Servische legerleider die een hoofdrol speelde bij de oorlog in Bosnië en de genocide van Srebrenica. Mladić stierf donderdag in de gevangenis in Den Haag, waar hij een levenslange straf uitzat.

13-9MonumentendagLazaristen

Agenda

Rondleidingen Lazaristenkapel tijdens Open Monumentendag

Tijdens Open Monumentendag op zondag 13 september openen de Lazaristen in Panningen hun Rijksmonument voor belangstellenden.

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Walk into the Light Beesel

Stille wandeling in Maasbree vraagt aandacht voor zelfdoding

In Maasbree vindt donderdag 10 september de wandeling Walk into the Light plaats. Tijdens de wandeling wordt stilgestaan bij zelfdoding. Deelnemers kunnen in stilte wandelen of met elkaar in gesprek gaan. Iedereen die door het onderwerp is geraakt, is welkom.