Panningen, Netherlands
Terug

MVC’19 kansloos onderuit bij lijstaanvoerder Stiphout Vooruit

dd9a3474f6bc75d446672f04fb22b9e4.jpg

MVC’19 had zondag in de wedstrijd tegen titelkandidaat Stiphout Vooruit vanaf het beginsignaal geen schijn van kans op een resultaat. MVC’19 was duidelijk een maatje te klein.

 | Aangepast op
Aan het begin van de wedstrijd was al meteen duidelijk dat MVC’19 een hele lastige klus zou krijgen om het Stiphout Vooruit moeilijk te maken. Al in de eerste minuut moest keeper Tim Peijnenburg, die een prima wedstrijd speelde, aan de bak om een tegengoal te voorkomen. Na vijf minuten was het al raak nadat de bal al tweemaal tegen de lat was belandt en de aansluitende corner door Steyn de Kleine simpel werd binnengekopt. Na een kwartier moest Dennis Bouten groggy de wedstrijd verlaten, nadat hij een bal van een Stiphout Vooruit aanvaller keihard in zijn gezicht kreeg. Voordat de 2-0 op het scorebord kwam kreeg Stiphout Vooruit nog twee kansen. In de 26e minuut was het weer raak via Lex Molenaar die een diagonaal schot achter keeper Tim Peijnenburg zag verdwijnen. Dezelfde Lex Molenaar kreeg een paar minuten later weer een kans, maar nu kon Tim Peijnenburg knap redden. Pas na een half uur kreeg MVC’19 haar eerste kans via Daan Peters, maar de bal ging echter langs het doel. Stiphout Vooruit bleef aanvallen en kreeg nog twee kansen voor de pauze. Gezien het aantal kansen van Stiphout Vooruit had MVC’19 bij de rust al met 5-0 kunnen achterstaan.
Tweede helft
Na de rust speelde MVC’19 beter onder de druk uit van haar tegenstander en creëerde het in de 54e minuut de grootste kans van de wedstrijd. Een mooi ingeschoten vrije trap van Daan Peters kon helaas net niet worden afgerond door Bart Crienen. De wedstrijd was al lang gespeeld maar Stiphout Vooruit wist toch nog tweemaal het doel te vinden en kwam hiermee de eindstand van 4-0 op het scorebord.

Degradatie voorkomen
Op zondag 14 april speelt MVC’19 de belangrijke wedstrijd tegen Hegelsom. Deze wedstrijd moet worden gewonnen om rechtstreekse degradatie te voorkomen.

Lees ook

raay2.jpg

Raad kritisch op miljoenenplan Baarlo: raad eist veilige oversteek

Een nieuwe school en sporthal moeten Baarlo klaarstomen voor de toekomst, maar in de gemeenteraad overheersen voorlopig nog de zorgen. De veiligheid rond de drukke Napoleonsbaan, de onzekere aankoop van grond en een prijskaartje van ruim 20 miljoen euro zorgen voor stevige discussie. Vooral de vraag hoe kinderen straks veilig van Baarlo-Oost naar Baarlo-West komen, houdt de politiek bezig.

17-5IVN-Bree.jpeg

Agenda

IVN Helden gaat vogels spotten in België

Voor de meiwandeling van IVN Helden gaat de vogelwerkgroep de grens over. Doel is Natuurgebied De Luysen – Mariahof in België, even over de grens bij Stramproy.

24-5.jpg

Agenda

Dag van het Nationaal Park in De Peel

De Dag van het Nationaal Park wordt gevierd op zondag 24 mei.

druim.png

Dörper Revue 'Druim' met Hemelvaart op tv

Omroep P&M zendt op Hemelvaartsdag vanaf 18.00 uur de Dörper Revue 'Druim' uit. Deze revue werd in 2022 opgevoerd.

689300673_18590420152003184_3794686464311376724_n.jpg

Groep 7 uit Maasbree wint landelijke wedstrijd Veteranendag

Groep 7 van basisschool BS De Violier heeft de landelijke wedstrijd van de Nederlandse Veteranendag gewonnen. Uit maar liefst 2000 inzendingen uit heel Nederland koos de jury het ontwerp van de leerlingen uit Maasbree als beste.

689017749_1392034079617349_1455420474308908684_n.jpg

Coalitieakkoord Beesel gepresenteerd: focus op woningbouw, gezondheid en verduurzaming

De nieuwe coalitie in de gemeente Beesel heeft maandag het coalitieakkoord “Voor Elkaar Vooruit” gepresenteerd. De coalitie bestaat uit Samen Verder en het CDA en zet de komende bestuursperiode onder meer in op woningbouw, verduurzaming, gezondheid en het terugdringen van vrachtverkeer.