Dorpsondersteuner Lien Hartman merkte dat er in Meijel behoefte was aan meer contactmomenten tussen ouders. Samen met moeders, professionals en betrokken inwoners werd het initiatief opgezet, met steun van Vorkmeer, Bibliotheek Meijel, Peelgelukcoaches en diverse zorg- en welzijnsorganisaties. Het Koffie & Kids Keffee sluit aan bij de visie van Peelgeluk, waarin ontmoeting en verbinding centraal staan.
Uitgewerkt
Tijdens een eerste brainstormsessie in de Kapelanie werd het concept verder uitgewerkt. Inmiddels zijn de plannen concreet: elke eerste maandag en derde vrijdag van de maand kunnen ouders terecht in de Bibliotheek van Meijel. De bijeenkomsten zijn gratis en voor iedereen toegankelijk.
Laagdempelig
Op 1 december vindt een bijeenkomst plaats in de speelzaal van SKM met als thema ‘Sinterklaas’. Op 19 december staat in de bibliotheek een bijeenkomst gepland rond de Kribkesroutewandeling.
Tijdens de bijeenkomsten is er een ideeënbus aanwezig waarin bezoekers suggesties en wensen kunnen delen.
Maandag 3 november | 10.00–12.00 uur | Bibliotheek Meijel
Vrijdag 21 november | 10.00–12.00 uur | Bibliotheek Meijel
Maandag 1 december | 10.00–12.00 uur | SKM, speelzaal boven | Thema: Sinterklaas
Vrijdag 19 december | 16.00–18.00 uur | Bibliotheek Meijel | Thema: Kribkesroutewandeling