Panningen, Netherlands

Ondanks corona toch meer horecazaken in Peel en Maas

Het terras van DOK6 in Panningen
Ondanks de coronacrisis zijn er in Peel en Maas meer drink- en eetgelegenheden dan in januari 2020. Er zijn nu 27 drink- en 77 eetgelegenheden in de gemeente. Bij elkaar gaat het om 104 restaurants en cafés. Dat is vier procent meer dan in januari 2020.
De redactie | 15 juli 2022 09:47 | Aangepast op 15 juli 2022 09:47
De stijging blijkt uit gegevens van horecadatabase Datlinq, die door het ANP en LocalFocus op een rijtje zijn gezet.

Groei
Net als in Peel en Maas was er in 16 andere Limburgse gemeenten een groei te zien. In totaal zijn er in Limburg volgens de lijst nu 3440 horecazaken: 704 cafés en 2736 zaken waar je iets kunt eten.

Daling in Beesel
In Beesel daalde het aantal horecazaken. In juli 2022 waren hier 5 drink- en 24 eetgelegenheden. Dat is 6,5 procent minder dan in januari 2020.

Lees meer over:

Coronacrisis|Horeca|Peel en Maas|

Lees ook

Adventsactie 2025 in Peel en Maas van start: steun voor kwetsbare kinderen wereldwijd

De Adventsactie in Peel en Maas richt zich dit jaar op kinderen die door armoede, uitsluiting of geb...

Werkgroepen wonen Peel en Maas steunen idee van woonconferentie

De gezamenlijke werkgroepen wonen uit Peel en Maas vinden het een goed idee om een woonconferentie t...

Walk into the Light dit jaar in Peel en Maas en Beesel

Op woensdag 10 september vindt in Beesel en Peel en Maas de wandeling Walk into the Light plaats. Ti...

Inwoners Peel en Maas willen actief meedenken over gemeentelijke onderwerpen

Inwoners van de gemeente Peel en Maas willen actief betrokken worden bij gemeentelijke onderwerpen. ...

Recordopbrengst voor Goede Doelenweek Peel en Maas

De gezamenlijke Goede Doelenweek in Peel en Maas heeft dit jaar € 166.500 opgebracht. Dit is ruim € ...

Verbouwing raadzaal goedgekeurd: “Het is meer dan twee stoelen erbij”

De raadzaal van de gemeente Peel en Maas wordt aangepast. Niet alleen komen er twee zetels bij, ook ...